Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 01:24:35

До середини серпня в Україні буде дуже висока температура

04.08.2014   13:34Агенцiя

Аномальна спека в Україні триматиметься до середини серпня. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

"До середини місяця яких-небудь істотних змін температурного режиму не буде", - пояснив Кульбіда, додавши, що зниження температури на кілька градусів може відбутися після 15 серпня, передає РБК-Україна.

Він зазначив, що така погода для цього періоду є аномальною. "Це аномалія, але враховуючи фактор глобального потепління, то це може скоро стати нормою для літнього періоду", - сказав директор Гідрометцентру.

В той же час Кульбіда зазначив, що в деяких областях України найвищий рівень пожежної небезпеки перевищено в 2-5 разів. "Станом на сьогодні показник небезпеки майже у всіх регіонах України досяг найвищого п'ятого класу, а в деяких областях цей показник перевищено у 2-5 разів", - сказав він.

За його словами, спекотна погода, яка буде найближчим часом, буде тільки підвищувати рівень пожежної небезпеки.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини