Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 00:39:00

Оздоровлення дітей: курс не лише на кількість, а й на якість

22.07.2014   07:06

На цьому наголошує голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, адже здоров’я дітей – головна складова повноцінного росту, розвитку і становлення майбутньої особистості.

Область цього року має амбітне завдання – охопити літнім оздоровленням і відпочинком 74% школярів.

Нині оздоровча кампанія триває згідно з планом, оздоровитися і відпочити вже встигли 47 тисяч дітей, що становить 54% від загальної кількості дітей шкільного віку та на 700 дітей більше, ніж за відповідний період минулого року.

Збільшується увага до надання дітям якісних оздоровчих послуг. Торік їх отримали 33,9% дітей, зараз запланований показник – 35%. Показник оздоровлення на сьогодні – 23%, а це більш ніж 20 тисяч дітей.

Чужої біди не буває – приватний заклад «Казка» Прилуцького району прийняв на відпочинок та оздоровлення сім’ї біженців, серед яких 40 дітей. Для них буде проведено повноцінне оздоровлення, включаючи як харчування і медичне обслуговування, так і комплекс виховних та культурно-спортивних заходів.

Крім цього, в шкільних таборах області оздоровлюється 60 дітей зі Східних регіонів України, на черзі – ще понад 40. Чернігівщина одна з перших ініціювала внесення змін до обласної програми оздоровлення з метою допомоги дітям переселенців. Відповідні зміни до програм вносять райдержадміністрації та міські ради.

— Органи влади мають координувати свою роботу у напрямку використання канікулярного часу для проведення якісного оздоровлення якомога більшої кількості дітей, для покращення їх здоров’я, забезпечення зайнятості та попередження бездоглядності, використання можливості продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей дітей, - підкреслює Володимир Івашко.

Крім того, очільник області вимагає забезпечення безпеки перебування дітей у оздоровчих закладах. Це, зокрема, дотримання дитячими оздоровчими закладами області вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці. Це стосується усіх типів дитячих закладів відпочинку та оздоровлення області.

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ