Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 22:58:51

Молодіжний наметовий табір "Піднебесся" на мальовничому Снові приймає перших відпочивальників

08.07.2014   07:33

7 липня голова обласної ради Микола Звєрєв взяв участь в урочистому відкритті VIII традиційного літнього наметового табору «Піднебесся», що відбулося в лісі на березі річки Снов поблизу Малого Дирчина Великодирчинської сільської ради Городнянського району.

У цій мальовничій місцевості вперше нинішнім літом відпочиватимуть представники столичної молодіжної скаутської організації «Відрада», а також учні середніх класів міст Києва, Городні та Чернігова.

З ідеєю створення молодіжного наметового містечка на Городнянщині виступив голова обласної ради Микола Звєрєв, який таким чином підтримав пропозицію керівництва Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» (НОСУ) щодо поліпшення відпочинку шкільної молоді та сприяння розвитку всесвітньо відомого молодіжного руху на Чернігівщині.

Зазначимо, що в поточному році із врахуванням ситуації, що склалася в країні, обласна рада внесла відповідні поправки до обласної галузевої Програми «Веселкове літо».Внесені зміни покликані сприяти оздоровленню і відпочинку на теренах Чернігівщини школярів і дошкілят із Донецької та Луганської областей. До числа дієвих кроків з розширення зон відпочинку дітей, підвищення рівня їх патріотичного, духовного та фізичного виховання належить і ініціатива Миколи Звєрєва щодо відкриття на річці Снов молодіжного табору «Піднебесся», який очільник обласної публічної влади взяв під свій патронат та посприяв у його матеріально-технічному забезпеченні.

Зустрічав численних офіційних гостей урочистого відкриття, серед яких разом з головою обласної ради були і керівники району та місцевої територіальної громади начальник ЛНТ «Піднебесся» Олексій Козлов.

Він, зокрема пояснив, що під час літньої зміни всім учасникам наметового містечка будуть створені належні умови для творчого, інтелектуального, фізичного розвитку шляхом проведення різноманітних майстерень, ігор, концертів, скаутських випробувань, туристичних походів та змагань, цікавих екскурсій.

Учасники табору будуть мешкати організованими групами у наметах, оволодіватимуть навичками самообслуговування, куховарства, життя на природі та спільної діяльності в колективі однодумців.

У свою чергу, як наголосив Микола Звєрєв, обласна рада та її депутатський корпус і надалі будуть допомагати розвиватися сфері молодіжного виховання та відпочинку, сприяти в тому, щоб усім дітям, які тут набиратимуться фізичних та інтелектуальних сил, сподобався цей мальовничий куточок Присеймів’я, а сам табір став постійним місцем відпочинку не тільки для школярів з Чернігівщини та Києва, але і для всіх бажаючих представників юного племені нашої країни.
 

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.