Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 07:45:00

10 червня - Всесвітній день морозива

10.06.2014   12:34Агенцiя

Саме в цей день вирішили святкувати День морозива через те, що з 10 чеврня продаж морозива став масовим

Взагалі назвати точну дату виникнення цього солодкого холодного десерту не зможе ніхто. Ще у давні часи кухарі змішевали фруктові соки з льодом і це також можна вважати різновидом морозива.

Існує легенда про те, що Олександр Македонський куштував морозиво під час одного із своїх персидських походів. А Марко Поло спробував морозиво під час своєї подорожі до Китаю, а потім розповідав та поширював рецепти серед своїх земляків-кулінарів.

Кажуть, що один із цих кулінарів пригощав морозивом гостей на прийомі у Катерини Медичі. Відомо, що одним із інгредієнтів був мандариновий сік, а рецепт ретельно охоронявся та був заборонений до поширення.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини