Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:11:30

Дитячий протитуберкульозний санаторій "Зелений гай" готовий приймати дітей на оздоровлення

28.05.2014   07:55

Турбота про здоров’я дітей є чи не основним показником ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Тому головне завдання, яке сьогодні ставлять перед собою виконавчі органи Чернігівської міської ради – це ефективне поєднання зусиль органів влади, підприємств та установ міста щодо організації оздоровлення дітей з метою покращення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення, і перш за все, дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

В поточному році постійно працює міська координаційна рада з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді, під час засідань якої розглядаються питання щодо організації літнього відпочинку дітей. Розпорядженням міського голови створено міську комісію з перевірки оздоровчих закладів щодо їх готовності до прийому дітей на літній відпочинок та оздоровлення.

26 травня члени міської комісії перевірили готовність Комунального лікувально-профілактичного закладу Чернігівського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Зелений гай». Як повідомив начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Валерій Семенець, цього року в оздоровчому закладі планується оздоровити 480 дітей, працюватиме 4 зміни – 21 день в кожній по 120 дітей. В першу чергу оздоровлюватимуться діти соціально вразливих категорій, зокрема, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, тощо.

«За даними головного управління статистики в Чернігівській області сьогодні в обласному центрі проживає близько 22785 дітей шкільного віку. Як і в минулі роки, місцеву оздоровчу базу влітку цього року складатимуть Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай», заклад охорони здоров'я «Реабілітаційний центр «Відродження», дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Дружба» та 34 пришкільні табори з денним перебуванням,» - зазначив В. Семенець.

Завідувачка лікувальним відділенням Раїса Сокор розповіла, що санаторій «Зелений гай» забезпечує санаторну реабілітацію дітей з груп ризику інфікування та захворювання на туберкульоз, здійснює спеціальні протитуберкульозні та загальнооздоровчі заходи. Санаторій функціонує цілорічно, розрахований на 100 ліжок для дітей та підлітків.

На місцевій оздоровчій базі планується відпочинок та оздоровлення майже 2,5 тисяч дітей. З міського бюджету на проведення оздоровчої кампанії у 2014 році буде виділено 2083,2 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.