Погода в Чернігові та Чернігівській області на середу, 28 травня
У середу в Чернігівській області буде хмарно з проясненнями.
У Чернігові, Городні, Сосниці, Семенівці, Борзні, Прилуках, Бобровиці, Щорсі, Ніжині, Острі пройде дрібний дощ з грозою.
Уночі температура становитиме до +15…+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +26…+28.
Вітер переважно західний, 1-5 м/с.
У другій половині тижня прогнозується хмарна погода з проясненнями, місцями – дощ з грозою.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини

У Чернігові ще 23 членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України виплатять одноразову матеріальну допомогу 12:53
У Чернігові ще 23 особам буде надана одноразова матеріальна допомога, як членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума такої виплати становить понад 1,217 млн грн.

До уваги мешканців Чернігова! 12:50
Наразі аварійну поломку на тяговій підстанції, яка живить контактну тролейбусну мережу в районі КСК ліквідовано.

Поліцейські Чернігівщини затримали чоловіка, який підозрюється у виготовленні психотропних речовин в домашній лабораторії 12:45
Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю та кінологами задокументували факт виготовлення наркотиків місцевим мешканцем.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 12:29
Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі.

м. Чернігів: на екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу завітали школярі 12:16
Днями в 1-й Державній пожежно–рятувальній частині співробітники Чернігівського районного управління ДСНС провели для школярів пізнавальну екскурсію.