Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 01:24:33

Про санаторно-курортне та відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду у 2014 році

23.05.2014   10:45Агенцiя

У відповідності до кошторису Програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2014 рік для придбання путівок на санаторно-курортне та відновлювальне лікування було передбачено 39 млн. 505 тис. грн., що більше на 4 % ніж у 2013 році.

Із 5 576 путівок для застрахованих осіб та членів їх сімей, зокрема, 4 751 путівка була для санаторно-курортного лікування дорослих та 415 до відділень реабілітації санаторно-курортних закладів. Путівки були передбачені до курортів Трускавця (800), Криму (1 371), Закарпаття (383), Одеси (506), Миргороду (339), Приазов’я (381) та інших.
Із коштів, що були заплановані на придбання путівок до санаторно-курортних закладів, освоєно у І кварталі 2014 року 7,0 млн. грн.

У зв’язку з складною суспільно-політичною ситуацією в Україні із запланованих до санаторно-курортних закладів Автономної Республіки Крим 263 путівок І кварталу використано 100. У квітні всі невикористані путівки в АР Крим повернуті санаторіям. Виконавчою дирекцією Фонду припинено дію договорів про закупівлю кримських путівок. Як наслідок, загальна річна кількість путівок по обласному відділенню зменшена на 1271 шт. на суму 9 млн. 997 тис. грн.

У поточному році на часткове фінансування санаторію-профілакторію обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського та санаторію-профілакторію «Юність» Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка виділено 1 млн. 519 тис. грн., що на 7% більше показника 2013 року. Упродовж І кварталу цього року в санаторіях-профілакторіях оздоровлено 402 особи, з них 200 студентів, сума витрат на часткове їх фінансування склала 0,4 млн. грн.

Видача путівок здійснюється згідно з медичними показаннями на підставі довідки для одержання путівки (форма № 070/о). Отримати лікування можна лише за пред’явленням путівки на санаторно-курортне лікування і санаторно-курортної карти. Страхувальники (роботодавці) можуть одержати путівки для своїх працівників у міжрайонних і Чернігівській міській виконавчих дирекціях обласного відділення Фонду бо путівки видаються тільки за основним місцем роботи і лише в період відпустки та не можуть бути передані іншим особам. При цьому працівник протягом календарного року може отримати лише одну путівку з урахуванням путівки, отриманої до санаторію-профілакторію або до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу. Рішення про виділення путівки працівникові приймає комісія (уповноважений) із соціального страхування. Підставою для цього є особиста заява працівника та медична довідка форми № 070/о. Так само комісія (уповноважений) вирішує питання поділу путівки.

Курортний сезон набирає обертів. Радимо застрахованим особам та членам їх сімей поєднати відпочинок з оздоровленням. Санаторно-курортна путівка допоможе Вам у цьому.

За детальною інформацією та, при необхідності, за роз’ясненнями щодо використання санаторно-курортних путівок пропонуємо звертатись до робочих органів відділення Фонду за місцем реєстрації страхувальника.


Прес – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини