Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 15:32:25

Ідеальна різниця у віці у відносинах

27.04.2014   15:22Агенцiя

Ідеальна різниця у віці у відносинах«Коханню кожен вік підвладний» - це відомо кожному з нас. Прекрасне почуття любові "торкається" серця хоча б раз у житті незалежно від віку, статі та національної приналежності. Але чи завжди амур вдало мітить своєю стрілою? Іноді його задум здається зовсім незрозумілим. Як часто в наш час зустрічаються союзи, що викликають у оточення лише подив.

Сьогодні ми постараємося заглянути вглиб різних відносин, щоб зрозуміти, які з них може бути найбільш гармонійними щодо віку.


І так, ідеальна різниця у віці у відносинах - чи існує вона?

У всі часи люди намагалися вивести готові формули для успішності свого життя. Формула довголіття, щастя, краси, успіху на роботі - що ми тільки не намагалися вирахувати. Збираючи з року в рік статистичні дані, вчені підводять підсумки, виводячи нескінченні процентні співвідношення в тій чи іншій галузі. Тема різниці у віці також не пройшла повз людської цікавості.

Вченими було проведено опитування, результати якого показали, що лише 1 % жінок прагне і вірить у відносини з чоловіком набагато молодшим за себе. Відсоток чоловіків, охочих вступати у відносини з жінкою постарше, виявився також невеликим і склав всього 2 %. Тим часом, найбільш прийнятна різниця у віці між партнерами, як показало опитування, до 7 років.


Заглянемо в психологічний аспект різниці у віці партнерів

Різниця в психологічному розвиткуПартнери - ровесники. Коли мова йде про відносини між ровесниками, на перший погляд може здатися, що це найвдаліший варіант. Адже люди відносяться до одного покоління, росли в один час і цілком можуть розділяти світогляд один одного. Але в цьому випадку є свої підводні камені. Психологічний розвиток чоловіка й жінки має зовсім різні механізми і знакові пункти. Якщо ми візьмемо союз партнерів 24 років, то побачимо, що внутрішній розвиток таких людей дуже часто буває досить різним. Вважається, що жінка випереджає в психологічному розвитку чоловіка. Можливо, тому досить частою є історія з зрадами партнера або його пристрастю до веселого проведення часу з друзями. Крім того, молодій парі ровесників доводиться стикатися з тим, що вони ще не мають досвіду і тієї життєвої мудрості, так необхідної для побудови гармонійних відносин. В результаті чого, на жаль, нерідко буває історія, коли подібні союзи розпадаються.

Різниця між партнерами 3 - 6 років. Саме така різниця у відносинах вважається найбільш вдалою. У цьому випадку партнери знаходяться на одному рівні внутрішнього розвитку. Звичайно, це сприяє кращому розумінню у відносинах. Крім того, чоловік при такій різниці (якщо старше, звичайно, він) до цього часу вже встигає частково реалізуватися в житті і набратися певного досвіду. Все це позитивно позначається на відносинах. До мінусів таких відносин можна віднести боротьбу за лідерство, яка може виникнути і абсолютно природно, адже партнери знаходяться на одному рівні.

Різниця в парі 10 років і більше. В одній з наших статей ми розповідали Вам вже про відносини в парі з великою різницею у віці. З точки зору психології такі відносини відносяться до найбільш проблематичних і непростих (за своїми мотивами) відносин.


Формула ідеальних відносин

Але чи варто йти з головою в статистичні дані і намагатися обчислити формулу ідеальних відносин? Адже коли прийде час, серце не стане питати Вас, чи вписується обрана ним людина в Ваше поняття «добре». І правильно зробить.


http://jijour.com/idealna-riznicya-u-vici-u-vidnosinax.html

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини