Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 16:37:20

Невідомий українець виграв у лотерею 12 мільйонів на одному з чернігівських терміналів

15.04.2014   16:09Агенцiя

У минулі вихідні, в суботу, 12 квітня, в Україні розіграно джек-пот однієї з головних вітчизняних лотерей - "Супер Лото".

В результаті, на щасливому квитку виявилися правильно вгадані всі 6 номерів з 52
Його розмір склав 12 000 050 грн. 

За даними "Української національної лотереї", переможець зробив мінімальну ставку 8 грн в режимі "авто" (тобто режим, при якому комп'ютер генерує випадкову комбінацію чисел) на одному з чернігівських терміналів.

Саме в "Супер Лото" був зафіксований найбільший виграш в історії українських лотерей. Він склав 15,2 млн. грн. За весь час проведення гри було виграно 58 джекпотів на загальну суму понад 474 млн. гривень.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини