Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 03:00:11

Гороскоп на наступний тиждень

25.12.2011   14:56Агенцiя

Три версії гороскопів. Нехай кожен обере для себе той варіант що кращий! І нехай збуваються тільки гарні прогнози, а погані так і залишаться лише словами. Щастя і успіху!

Овен. Найвдалiший день для вас – вiвторок, ви чудово завершите запланованi ранiше справи. На жаль, стосунки з близькими ускладнюватимуть старi образи. Святковi днi допоможуть позбутися поганих вiдчуттiв.

Телець. Тиждень буде доволi вдалим, на кiнець року ви закiнчите майже всi справи, тож святкуватимете спокiйно. Прислухайтеся до власної iнтуїцiї, вона вас не пiдведе.

Близнюки. На початку тижня дiловi питання стоятимуть на першому планi, але треба зiбратися, щоб завершити все до кiнця року. Зараз не найкращий час для поїздок і відряджень.

Рак. Вашi дiловi питання та робочi справи вирiшаться краще, нiж ви розраховували. Ви будете задоволенi всiм i вся. Свята проведiть у колi друзiв i близьких, адже Новий рiк – це сiмейне свято.

Лев. У другiй половинi тижня доведеться займатися чужими проблемами, але ви вже звикли до цього. Щоб позбутися неприємних вражень, займiться приготуваннями до свята.

Діва. Зберiть волю в кулак i направте сили на втiлення найближчих планiв. Усе навколо надихатиме вас на подвиги. Змiцнюйте органiзм доступною профiлактикою. Новий рiк обiцяє сюрпризи.

Терези. Для вас цей тиждень може виявитися доволi складним, тому не варто планувати щось важливе. Спробуйте зберегти теперiшнi позицiї у всiх напрямах. Радимо забути старi образи.

Скорпіон. Усе, що вiдбувається з вами, треба сприймати як подарунок долi. Якщо ви не встигли закiнчити якiсь справи, у вас ще є час. Не забувайте, що мовчання – золото, зокрема це стосується робочих моментiв.

Стрілець. У другiй половинi тижня ви можете недооцiнити ситуацiю, не надати значення тому, що потребує вашої уваги. Висока вiрогiднiсть конфлiктiв iз колегами. Новорiчнi свята допоможуть вам виправити ситуацiю.

Козеріг. Ви зiткнетеся з бюрократичними труднощами. Середина тижня – вдалий перiод, однак уникайте плiток та iнтриг. Фiнансовi надходження доповнять ваш святковий настрiй.

Водолій. Тиждень буде доволi активним, доведеться привести до ладу фiнансові справи. Перш нiж робити якiсь висновки, порадьтеся з близькою людиною. Щоб не ламати стосунки, Новий рiк краще зустрiти з родиною.

Риби. У вас велика ймовiрнiсть потрапити в неприємну ситуацiю. Головною особою в нiй, як водиться, будете ви. Можливi перепади настрою, не пов’язуйте це з грошовими питаннями.

Інша версія:

ОВНИ, життя набирає крутих обертів, ви всім єством прагнете зійти на кар’єрний олімп, що так бавить деспотичне самолюбство… і підриває особисту репутацію. Ваше оточення як на вулкані: то гіпнотично віддане, то чинить нещадний опір, відчуваючи колосальну таємну силу.. Увага жінкам: хочете комфортно вмоститися на посадовому троні – підлещуйтеся і чаруйте шефа, колег, розганяйте конкуренток, але обережно, аби не спровокувати злість, й укріплюйте подружні узи.

ТЕЛЬЦІ, вас цікавитиме смисл буття, пошуки істини пролягатимуть через брехню, замасковану під справедливість. Поводьтеся щиро, не тираньте людей настановами, не агітуйте за власні ідеї – у кожного своя правда і шлях до неї. І лише Творцю судити, хто правий, а хто винний. Бійтеся самообману!

БЛИЗНЯТА, джерело життєвого бальзаму і щасливих шансів – гармонійні взаємини. Однак ви схильні впадати в крайнощі, витискаючи з партнерів всі соки і випотрошуючи їхні гаманці, а це фатальна помилка! Треба навчитися розуміти алхімічні процеси в матеріальній й психологічній сфері, з повагою ставитися до проблем супутників, робити рівноцінний внесок у спільний бюджет, тоді духовна еволюція пройде успішно, а ваші погані звички зникнуть. Партнерська ідилія – то смерть для егоїзму!

РАКИ, бажання бути в парі, продуктивно співпрацювати колосальне, однак чого ви насправді хочете від партнера?.. Дослідіть, яку хворобливу струнку всередині він зачіпає і чи готові ви вивчити власних демонів, що глибоко причаїлись, тримаючи вас в рабстві?.. Якщо так, тоді віддайте всі сили на благо мирної співпраці, яка облагородить ваш темний внутрішній світ.

ЛЕВИ, доля закликає до службових змін. Тут намічаються серйозні реорганізації з тяжкими трудовими навантаженнями. Намагайтеся гармонійно вписатися в ієрархію “начальник-підлеглий”, керуйте з притаманним вам практицизмом і не підкачайте в амплуа виконавця, скрупульозно та відповідально дотримуючись службових циркулярів. Ви здатні піти на підрив репутації високого начальства, яке зловживає повноваженнями, але це призведе до нещадної війни… Втім, якщо впевнені де істинний авторитет, а де фальшивий, можете зробити революційну чистку…

ДІВИ, тяжіння до пуританських смаків цілком вписується у ваш темперамент. Якщо любити, то за щось, вимоги до обранця раціональні, віртуози-спокусники виключені із списку претендентів на серце та руку, тому не марнуйте сили на їх охмуряння. Ваше завдання – дати коханню з’явитися в потрібний час в потрібному місці, а потім спопелити весь накопичений негатив в полум’ї високих божественних почуттів.

ТЕРЕЗИ, зосередьтеся на домашніх турботах, подбайте за родину, батьків, дітей. Яка ваша роль в сім’ї, що ви успадкували від предків, і чому не так, як хотілося, складаються взаємини з рідними? А так хочеться простого сімейного щастя, де панує дружелюбна атмосфера й ніхто нікого не гнобить!
СКОРПІОНИ, логічне мислення – це святе, раціонально використовуйте обставини, розумно і практично підходьте до знайомств, але пошуки рідної душі є головними. Тому звертайте увагу на містичні знаки, бо здебільшого ви топчетеся по золоту… зациклившись на пошуках оманливих скарбів.

СТРІЛЬЦІ одержимі ненаситними матеріальними апетитами – хочу все і зараз! Гроші – це ваш пан і слуга, можливість тримати під каблуком бідняків, маніпулювати слабкими або джерело духовного відродження. А оскільки шансів заробити чимало, тому, поставивши за мету знайти хлібне місце, дайте клятву, що отриманий прибуток потратите на благородні справи заради щастя інших, тоді ви його знайдете!

КОЗОРОГИ, у вас всередині йде інтенсивний вулканічний процес, що породжує приховану небезпеку, створює конфронтаційне напруження, лякає. Тому вас люблять і одночасно ненавидять, байдужих поруч немає, хоча ви досить безрозсудно ставитеся до власної магічної сили, а потім наївно дивуєтеся, чому люди так недоречно чинять з вами.

ВОДОЛІЇ, ви рухаєтеся кармічним руслом, проживаючи сценарії з минулої інкарнації, де зло та добро переплелися, головне – не “провалитися” реальності в інший віртуальний вимір і вчасно себе згармонізувати.

РИБИ, геть зневіру, якщо ви розчарувалися, доля піднесе сюрприз, пильнуйте, адже на шляху є особа, яка цілком вписується у вимоги ідеала і здатна виконати роль коханця, якому визначено підкорити серце не вродою та граціозністю, а гіпнотичним випроміненням, здатним пронизати пристрастю кожну клітину єства

І ще одна версія:

Овен

На этой неделе у вас появится шанс подключиться к чьему-то творческому процессу. Не упускайте его – перед вами могут открыться заманчивые перспективы. Многие недоразумения и неурядицы остались в прошлом, будут налаживаться отношения с коллегами, друзьями, окружающими. Тайные враги, если они имеются, могут попасть в поле вашего зрения, совершив оплошность. Первая половина недели позитивнее, чем вторая, поэтому используйте благоприятное расположение звезд и максимально реализуйте свои возможности. В пятницу могут быть расторгнуты прежние договоры. Посвятите один из выходных родственникам, а другой – себе. И не позволяйте, чтобы покушались на ваше личное время.

Телец

На этой неделе предстоит много встреч, новостей, поездок по делам. Резко улучшится настроение, поднимется тонус, станет ощутимо больше сил, которые будут требовать выхода, и у вас появится множество планов и идей. Хороший период для начала новых дел. Только сосредоточьтесь на чем-то одном – тогда вы не упустите удачу, которая сама идет к вам в руки. Доверяйте своей интуиции в деловых и личных вопросах, если хотите избежать просчетов.

Близнецы

Эта неделя благоприятна для творческой активности. Пора неудач осталась позади. Можно радоваться и действовать, тем более что вас переполняет творческая энергия. Расширьте свои горизонты – сейчас самое время научиться чему-нибудь новому, но остро необходимому. Если вы еще не нашли свою судьбу, возможно, эта неделя исправит ситуацию. Выбранное вами направление может с легкостью измениться на противоположное, так что следите за собой.

Рак

На этой неделе поставленные перед вами жизненные вопросы потребуют ясности в мыслях, четкости в речи и определенности в планах на будущее. Вам придется найти новые варианты развития ситуации и улучшения отношений с коллегами. Начинать во вторник реализацию крупных проектов и планов не стоит, ибо велика опасность столкнуться с различными препятствиями и проволочками. В выходные дни постарайтесь отказаться от деловой нагрузки, посвятите это время спокойному отдыху, желательно – в компании с друзьями.

Лев

Эта неделя подарит новые силы для достижения поставленных целей. Очень важный период, в течение которого вас ожидает значительное продвижение в делах. Во вторник вы сможете достичь того, о чем мечтали, причем на это не придется затрачивать много усилий. В пятницу поездки и новшества не принесут ожидаемых результатов, лучше посвятить этот день обычной работе. В субботу желательно не вступать в конфликт с окружающими людьми открыто, лучше соглашайтесь и продолжайте спокойно делать все по-своему.

Дева

Время двигаться вперед. Вы смело можете расширять свой бизнес или приступать к новому виду деятельности. Вам потребуется довольно часто прибегать к компромиссным решениям, так что талант дипломата на этой неделе будет цениться больше, чем принципиальность. Постарайтесь составлять план на следующий день, это позволить вам многое успеть. Желательно не ввязываться в интриги против начальства, иначе придется искать новое место работы. Постарайтесь не отказывать в помощи и будьте готовы сами ее предложить, если почувствуете, что нуждающийся в ней стесняется вас попросить об этом.

Весы

На этой неделе появится возможность разгрести текущие дела, улучшить отношения с коллегами и знакомыми, привести в порядок бумаги, до которых раньше не доходили руки. В понедельник попробуйте прислушаться к интуиции: она может подсказать изящный выход из затруднительного положения. В среду чувство усталости, скорее всего, пройдет, и восприятие окружающего мира изменится к лучшему. В пятницу ваши деловые качества могут подвергнуться серьезной проверке, но вы с блеском выйдете из создавшейся ситуации.

Скорпион

Благоприятное время для воплощения в жизнь даже самых оригинальных и фантастических идей. Именно сейчас вас поймут и помогут. Вспомните об обещании, которое вы дали некоторое время назад, – пришло время его выполнять. Если кто-то решит порвать с вами отношения, отнеситесь к этому по-философски: просто ваши жизненные дороги разошлись. Постарайтесь проявлять пунктуальность и не опаздывать – так вы можете избежать глупых недоразумений.

Стрелец

Желательно в начале недели не вводить никаких новшеств. В среду вас могут ожидать важные телефонные звонки, постарайтесь к ним отнестись с должной серьезностью. Четверг потребует от вас таких качеств, как решительность, умение мгновенно включаться в ситуацию, уверенность в собственных силах. Деловые отношения с партнерами во многом будут зависеть от выдержки и дипломатичности. Продумайте все до мелочей, прежде чем отвечать на вопросы, так интересующие партнеров, начальство или коллег. Прислушивайтесь к себе – интуиция вас не подведет. В пятницу вам придется отстаивать свою точку зрения перед начальством, ваши идеи должны быть логичными и представлять собой стройную систему. Погружаясь в работу, не забывайте о детях, так как им не всегда удается самостоятельно справляться с возникшими проблемами.

Козерог

На этой неделе вы, возможно, не сразу решитесь на стремительный скачок вперед. Победите свой малюсенький страх – и вы почувствуете удовлетворение и уверенность в собственных силах. А это будет значить, что вы, как всегда, на высоте. Энергия начнет прибывать, вы сможете уладить сразу тысячу дел. Накануне дня рождения, в сам день рождения (если, конечно, он придется на нынешнюю неделю) вы просто в пике формы. Фортуна улыбается вам, будьте мудрее, и главное – не спешите. А все остальное – в ваших силах и возможностях. Помните чтобы не спугнуть Фортуну, необходимо правильно выбрать задачу и поставить реальную цель. Добиться желаемого будет гораздо проще, если вы попробуете смоделировать ближайшее будущее. Кстати, не пора ли взять небольшой отпуск и хорошенько отдохнуть? Сейчас удачными будут путешествия или просто активный отдых на природе. Оградите себя от бесполезных встреч. Вторник – благоприятный день для решения домашних проблем и накопившихся дел.

Водолей

Не имеет смысла сопротивляться каким-то обстоятельствам и пытаться что-либо изменить. Настал момент, когда лучше плыть по течению, – именно так вы сэкономите силы и время. В среду и четверг желательно не предпринимать никаких сколько-нибудь решительных действий. В субботу многие ситуации могут для вас проясниться самым неожиданным образом. Уделите больше внимания близким, так как им просто необходима ваша поддержка и помощь. Но не позволяйте никому сгружать все свои проблемы на вас.

Рыбы

Эта неделя может оказаться решающей в деле разгребания накопившихся дел. Либо вы их почти все переделаете, либо они повиснут на вашей совести тяжким грузом на продолжительное время. Во избежание болезненных разочарований на этой неделе не рекомендуется обращаться за покровительством. В понедельник вам следует сконцентрироваться и добросовестно выполнять свое дело. Во вторник не создавайте себе лишних проблем стремлением все держать под неусыпным контролем. Будьте внимательнее в финансовых вопросах и при создании новых проектов. В четверг вас может обрадовать интересная информация. В выходные дни рядом с вами наверняка появятся люди из прошлого, которые откроют перед вами новые перспективы.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.