В ЧДТУ пройшов конкурс “Містер університет 2011 року”
Чернігівський державний технологічний університет після дворічної перерви відновив прекрасну традицію – проведення конкурсу “Містер університету 2011”.
Головними організаторами стали студенти 4 курсу Рочев Євгеній і Струц Катерина за підтримки адміністрації, Студентської ради та Профкому студентів ЧДТУ.
Цього року конкурс був приурочений мужньому святу – Дню збройних сил України. Подібний захід проходить вже протягом багатьох років і користується популярністю не тільки серед представників технологічного університету, а і всього міста, на підтвердження цього – квитки викуповуються за довго до початку заходу і охочих з кожним роком стає все більше і більше. Даний конкурс не тільки показує, які красиві, розумні і талановиті хлопці навчаються в університеті, а й захоплює особливим підходом до організації, починаючи від першого кастингу і підбору компетентного журі і закінчуючи підбором колірної гами кульок на прикрасу актового залу.
8 кращих представників сильної статі постали перед нами в досить несподіваних для всіх образах. Кожен продемонстрував своє вміння триматися на сцені, особливий талант, ерудованість, а також надав можливість за декілька хвилин проглянути всім присутнім чим живуть і захоплюються хлопці.
Отже, основні номінації розподілились серед хлопців таким чином:
“Містер ерудованість” – Безрученко Олександр
“Містер талант” – Муравейник Антон
“Містер оригінальність” – Кобизський Володимир
“Містер привабливість” – Атрощенко Іван
“Містер фотомодель” – Приступа Тарас
“Містер чарівність” – Сигута Ігор
“Містер посмішка” – Масалико Ростіслав
“Містер стиль” – Бородай Степан.
Перед початком конкурсу хлопці обирали між собою “Містера дружелюбність”, котрим став Муравейник Антон, а також він завдяки своєму таланту завоював титул “Містера глядацьких симпатій”.
Титул “Віце-містера” отримав Атрощенко Іван.
“Містером університету 2011 року” став конкурсант під номером 5 Приступа Тарас (студент 3 курсу факультету електронних та інформаційних технологій).
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.