У Чернігові готуються до Новорічних та Різдвяних свят
9 грудня в Чернігові відбулося виїзне засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят за участю заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова та заступника міського голови Анни Романової.
Вони уточнили, що активна підготовка до новорічних свят розпочалась ще наприкінці листопада. На Красній площі вже встановлюється святкова ялинка.
Начальник управління культури міської ради Олег Васюта ознайомив присутніх із орієнтовним планом заходів щодо відзначення Нового року та Різдва Христового у Чернігові. За його словами, цього року планується проведення традиційних святкових заходів в рамках міського фестивалю «Новорічний серпантин», серед яких конкурс на кращу новорічну іграшку серед учнів шкіл міста «Вогні новорічної ялинки», благодійна мистецька акція до Дня Святого Миколая «Світ очима дітей», новорічний карнавал «Мороз-парад-2014» тощо. Більш детальна програма заходів буде анонсована на офіційному сайті Чернігівської міської ради пізніше.
С. Віхров звернув особливу увагу всіх відповідальних за організацію свята на яскраве оформлення Красної площі міста, де традиційно буде встановлена Головна ялинка міста. А також доручив керівникам відповідних управлінь і відділів провести належну роботу, аби новорічні святкування у Чернігові були яскравими і незабутніми.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.