На Красній площі Чернігова вже встановлюють ялинку
На Красній площі Чернігова вже почали встановлювати головну новорічну ялинку міста.
Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міської ради, роботу із використанням спеціалізованої підйомної техніки виконують працівники комунального шляхо-будівельного підприємства, де протягом року й зберігається ялинка в розібраному вигляді.
Нагадаємо, що висота штучної ялинки, яку придбали позаминулого року в Іллічівську, становить 18 метрів, її вага – 6 тонн.
Попри те, що головна новорічна ялинка штучна і має відповідне оздоблення, в Чернігові проводиться традиційний конкурс на кращу новорічну іграшку серед шкіл та дитсадків. Цими іграшками прикрасять ялинки в мікрорайонах міста.
Урочисте відкриття головної ялинки Чернігова заплановано на 20 грудня.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.