Коту-переможцю дісталася хатинка. ФОТО
Минулої неділі в обласному центрі відбулася виставка породистих кішок від Чернігівського клубу любителів кішок “Маркіз”.
Вхід на виставку коштував всього п’ять гривень, а діток взагалі пропускали безкоштовно. Кожному відвідувачу видавали спеціальний жетон для голосування. По закінченню виставки підрахували голоси та нагородили призерів й учасників.
У залі, де проходила виставка, легко було розгубитися: відвідувачів прийшло стільки, що навіть не одразу вдалося підійти до кішок, щоб поглянути на них бодай одним оком. Та все ж помилуватися пухнастими тваринками, які спокійно лежали на своїх місцях, вдалося. Деякі з них із задоволенням “спілкувалися” з відвідувачами, інші відвертались і не хотіли фотографуватися.
На виставці було представлено багато порід: скоттиш фолди, скоттиш страйди, британці, екзоти, перси, сфінкси, орієнтальна кішка та сибірська. Поцікавилася у суддів правилами участі в подібних заходах. З’ясувалося, що взяти участь може кожен власник, лише бажано заздалегідь подати заявку на участь та мати необхідні щеплення. Конкурс проводиться щороку восени.
Під час виставки глядачі активно цікавилися у власників кішок з приводу догляду за тваринками, чим краще годувати, які робити щеплення, деякі навіть купували кошенят.
Виставка тривала близько трьох годин, а потім почався підрахунок голосів та нагородження. Визначили трьох призерів, які отримали гарні подарунки: будиночок для кішки за перше місце, за друге і третє місця власники тваринок отримали якісні корми та засоби гігієни. Решта учасників також не залишилась осторонь, їм вручили подарунки від спонсорів виставки.
http://nslovo.com/blog/kotu-peremozhtsyu-distalasya-hatynka-foto
Наталі Кондратій
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.







