Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 06:56:52

Міліціонери звозили дітей до Батурина. ФОТО

15.08.2013   07:15

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області організували і провели екскурсію до гетьманської столиці для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

На виконання Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, для забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів дітьми і відносно них, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ, в період літнього оздоровчого сезону на території Чернігівської області проводяться загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Літо-2013”.

Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області у оздоровчих закладах проводять “Уроки правознавства під відкритим небом”, де неповнолітнім роз’яснюють, що таке злочин і правопорушення, з якого віку настає кримінальна відповідальність та які наслідки настають за вчинення дітьми злочинів або адміністративних правопорушень.

Аби поєднати приємне з корисним, як-от здійснення патріотичного виховання, формування законослухняної поведінки та підвищення рівня загальної культури, співробітники кримінальної міліції у справах дітей організували екскурсії до козацької столиці “Батурин”. До екскурсій було залучено близько 15 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Метою даного заходу було внести різноманіття в будні юних розбишак, донести їм цікаву інформацію для власного розвитку та подарувати незабутні враження від побаченого і почутого.

Неповнолітні на власні очі мали можливість побачити старовинні гарматами, та численні скульптури, пройтися галереями дерев’яної цитаделі та коридорами Палацу Кирила Розумовського. Діти із захопленням фотографувалися разом з правоохоронцями на фоні цих пам’яток стародавньої архітектури, адже більшість з них раніше бачили гетьманську столицю лише на фото або по телевізору.

День екскурсії пройшов у невимушеній теплій атмосфері спілкування дітей з міліціонерами. Підлітки із задоволенням розглядали все навкруги, цікавилися та перепитували знову і знову. Сподіваємося, що це не остання спільна екскурсія, яка залишає в серцях як дітлахів, так і правоохоронців лише позитивні емоції та спогади.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп

Смачні рецепти вихідного дня: ситний лагман-суп 14:15

Дослідники не втомлюються сперечатися, де вперше з’явився суп лагман — у Китаї, Узбекистані чи Туркестані. Втім, любителям азійської кухні ця плутанина тільки на руку. Адже рецепти, якими славиться кожна з країн, мають свої відмітні риси. Отже, можна насолоджуватися не однією чудовою стравою, а кількома її варіаціями.

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 28 вересня - 4 жовтня 2020 року 14:06

З 3 жовтня Венера, планета кохання та комфорту, переходить у знак Діви до 28 жовтня, тут у неї слабкий статус. Значно зменшуються романтичні пориви, на зміну пристрасті приходять стриманість і розсудливість.

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята

Сьогодні – Воздвиження Чесного Хреста Господнього: історія та заборони свята 07:51

27 вересня (14 вересня за ст.стилем) Православна і Греко-Католицька Церкви відзначають свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

27 вересня - Всесвітній день туризму

27 вересня - Всесвітній день туризму 07:50

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття.