Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:17:38

Туристи їдуть звідусіль

10.08.2013   09:24Агенцiя

Розвиток туризму в Україні набирає обертів. Щороку до нас приїздять у середньому 17 мільйонів іноземців. За даними Всесвітньої організації туризму, Україна – один зі світових лідерів міжнародного туризму.

Туристична галузь надзвичайно важлива для економіки, і підтримка цієї сфери має стати пріоритетом на найближче майбутнє. На сьогодні в Україні понад 3000 закладів оздоровлення і відпочинку, майже 1500 готелів, кемпінгів тощо. Більше 3000 підприємств пов’язані з обслуговуванням туристів і туристичною діяльністю. Постійно зростає число компаній, що пропонують туристичні путівки по Україні та за кордон.

Величезною кількістю історичних і культурних пам’яток та популярних туристичних маршрутів вражає Чернігівщина. Потужний туристичний потенціал і у Прилук, де є чудові парки й площі, функціонують стадіон, спортивні майданчики та спортзали, проводяться змагання з різних видів спорту, організовуються виставки, ярмарки, фестивалі.

Відділом культури і туризму Прилуцької міської ради розроблена Програма розвитку туристичної сфери Прилук на 2013-2016 роки. Основна її мета – стимулювання туристичної галузі міста, забезпечення умов для повноцінного функціонування її суб’єктів, розробка якісного туристичного продукту, здатного максимально задовольнити потреби міжнародного і внутрішнього туризму.

Реалізація Програми сприятиме залученню інвестицій, впровадженню нових форм організації туризму, створенню облаштованої належним чином мережі туристично-екскурсійних маршрутів з комплексом обладнаних для відпочинку місць, єдиною системою знакування. Результатом Програми стане покращення іміджу Прилук як туристичного краю, а також збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Наукові співробітники Прилуцького краєзнавчого музею імені В.І. Маслова розробляють нові туристичні маршрути, такі як літературно-художня екскурсія “Поетичними стежками Любові Забашти”, оглядова екскурсія “Прилуки в часі”, лекція-екскурсія “Шевченко і Прилуччина”, історико-краєзнавчі екскурсії “Прилуки в пам’ятках Великої Вітчизняної війни” та “Історія однієї вулиці”, природнича екскурсія “Удай тихоплинний”. Справжня родзинка – історико-краєзнавча екскурсія “Прилуки – місто козацької слави”, в якій головна увага приділяється історії Прилуцького козацького полку. Не менш цікаві історико-краєзнавчі екскурсії Прилуцьким районом, як-то “Світло Густині” та “Дідівці. Садиба творчості і доброти” (про життєвий і творчий шлях історика Миколи Костомарова).

Інтерес туристів до краєзнавчого музею зростає. У 2011 році він прийняв відвідувачів на 20% більше, ніж у 2010-му, а торік – на 50%.

На сьогодні функції туристично-інформаційного центру в місті виконує краєзнавчий музей. Йдеться, зокрема, про надання інформаційно-консультаційних туристичних послуг, розповсюдження інформаційно-рекламної літератури місцевої туристичної індустрії та продаж туристичних продуктів (сувенірів), періодичних видань, книг. До уваги гостей – відеофільми про визначні місця Прилук. Також на туристів чекають затишні готелі, кафе, ресторани, бари, кількість яких постійно зростає.

Прилуки мають хороші перспективи посісти гідне місце в туристичній сфері України.
А бажаючих помандрувати містом і районом запрошуємо звертатися до краєзнавчого музею.


Алла Коваленко, науковий співробітник Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини