Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:06:24

"Центральний парк культури та відпочинку" організовує дозвілля чернігівців та гостей міста

08.08.2013   14:06

Про роботу комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради на розширеній міській нараді 7 серпня інформував директор підприємства Володимир Хольченков.

Основним напрямком діяльності Парку директор назвав організацію відпочинку та різноманітного дозвілля жителів та гостей міста. Основним об’єктом парку, на його думку, є атракціонне містечко, адже це не тільки центральне місце розваг, а й основне джерело доходу підприємства.

На балансі парку загалом працює 10 атракціонів. Традиційно перед відкриттям нового сезону успішно проводиться комплексна перевірка всіх атракціонів, за результатами якої підприємство отримує дозвіл на їх роботу. Крім того, регулярно здійснюються поточні ремонти всіх атракціонів та оновлюється дизайн. Кожного дня перед началом роботи атракціони проходять необхідний огляд спеціалістами.

Значною подією минулого року директор парку назвав придбання за бюджетні кошти нового сучасного атракціону «Говерла» - аналога відомих усім американських гірок, який, на думку керівника, дозволить підняти імідж центрального парку та залучити велику кількість чернігівців і туристів. На території парку працює також безкоштовний дитячий майданчик «Рошен», який завжди збирає багато маленьких відвідувачів.

Одним з основних напрямків роботи парку є також концертна та творча діяльність Літнього театру. Більшість міських свят стали традиційними для проведення у парку, серед них: «Проводи зими»,  «Козацькі розваги», «День молоді», «Івана Купала», «Свято квітів», «Терпсихора скликає друзів» та ін.

Значним придбанням підприємства у поточному році є концертна сцена для проведення загальноміських свят та концертних або розважальних програм. В. Хольченков повідомив, що сцена вже готова для проведення загальноміського свята до Дня будівельника.

Активно функціонує сайт парку www.gorsad.com.ua.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини