Новий подих старого табору
Всім відомий майже 50-річний дитячий табір “Хімік”, що знаходиться в смт Седнів Чернігівського району, отримав нове життя, потрапивши під опіку Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Впродовж 2013 року за рахунок коштів обласного бюджету у таборі проведено поточний ремонт приміщень, придбані нові ліжка та ортопедичні матраци, оновлено спортивний майданчик. Відтепер у таборі одночасно можуть відпочивати до 200 дітей віком від 6 до 17 років.
19 липня ц. р. виконуючий обов’язки заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика та перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Анатолій Кругол взяли участь у відкритті оновленого табору, який отримав нову назву “Дивосвіт”.
Юрій Музика у своєму виступі привітав присутніх із відкриттям зміни і зазначив: “Виконуючи завдання та доручення Президента України, обласна влада щороку докладатиме максимум зусиль, щоб створити у таборі „Дивосвіт“належні умови для літнього відпочинку дітей. Сподіваюся, що і колектив табору також зробить все для того, щоб дітям, які тут відпочивають, було добре”.
З нагоди свята вихованці “Дивосвіту” отримали у подарунок від облдержадміністрації спортивні м’ячі, а гості у відповідь побачили чудовий концерт у виконанні вихованців та вихователів закладу.
Заключним моментом урочистостей стали повітряні кульки, які злетіли високо в небо і понесли на собі бажання дітей, які вони записали на стрічках та прив’язали до кульок.
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.