Дітей з Чернігова повезли в табір, а там для них не було місць
Оздоровлення дітей застрахованих осіб м. Чернігова проводиться в межах календарного плану та відповідно до угоди про часткове фінансування оздоровлення дітей, укладеної Чернігівською міською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду і підприємством об’єднання громадян «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Сузір’я» (с. Вишеньки Коропського району)
Міською виконавчою дирекцією, 11 липня поточного року, у супроводі спеціаліста дирекції та медичного працівника організовано було завезено до закладу «Сузір’я» 48 дітей.
Як виявилось, мотивуючи відсутністю у фінансуванні на оздоровлення даної групи дітей частки Фонду, керівництво закладу відмовило у їх розміщенні, хоча кошти Фонду були отримані на ранок 11 липня тобто до заїзду дітей, - повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
У результаті проведених переговорів із власником закладу діти були нагодовані та оперативно опрацьовано питання їх розміщення в інших закладах області. Зокрема, 32 дітей, за згодою батьків було розміщено у дитячому закладі санаторного типу «Десна» (с. Ладинка Чернігівського району). Решту дітей в найближчий час буде направлено на оздоровлення в інші дитячі заклади, у тому числі і за межі області.
Чернігівська міська виконавча дирекція приносить свої вибачення батькам дітей за тимчасові незручності в частині початку оздоровчої зміни.
Останні новини Чернігівщини
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.