Погода в Чернігові та Чернігівській області на вівторок, 2 липня
У вівторок в Чернігівській області буде мінлива хмарність.
У Чернігові, Борзні, Щорсі високою є імовірність дощу.
У Прилуках, Сосниці, Городні, Ніжині, Острі, Бобровиці, Семенівці - без опадів.
Температура повітря вночі до +16 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24.
Вітер східний, 2-5 м/с.
Перша половина тижня закінчиться з мінливою хмарністю, місцями - дощ.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.
Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32
У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».