Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:20:40

У Британії чимало школярів вважають сир овочем

16.06.2013   18:12Агенцiя

У Британії зростає занепокоєння рівнем інформованості дітей шкільного віку про їжу. Британські ЗМІ повідомляють, що школярі часто не мають уявлення про походження продуктів, які вони споживають.

У дітей практично відсутні елементарні уявлення про класифікацію їжі, з якою вони зіштовхуються щодня. Проведення соціального опитування серед школярів, дозволяє судити, що така сумна ситуація присутня майже в усіх школах Великобританії.

Так, серед 27500 школярів, що брали участь в опитуванні, кожен третій абсолютно переконаний, що такий продукт, як сир є овочем, тоді як кожен десятий школяр заявив, що помідори ростуть із землі. Кожен п’ятий учень думає, що рибні палички, які подаються у шкільній їдальні готуються з курячого м’яса, а не з риби.

Крім цього, дослідники Британського фонду харчування виділяють той факт, що багато дітей, як показали результати опитування, не володіють вірною інформацією про систему прийому їжі, рівно як і про значення овочів та фруктів у раціоні харчування.

Необхідно зазначити, що іншим чинником, який також негативно впливає на ситуацію, фахівці вважають систематичний пропуск шкільних сніданків і обідів більшістю учнів.

Нагадаємо, професор дієтології університету Глазго Майк Лін створив піцу-напівфабрикат, яка за його словами, має оптимальний вміст вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ