Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 вересня, 13:32:08

4 тисячі талановитих та обдарованих дітей області оздоровляться цього літа

24.05.2013   10:51

Цього літа на Чернігівщині планують охопити оздоровленням та відпочинком понад 60 тисяч дітей, із них 4 тисячі – талановитих і обдарованих.

Путівками до санаторіїв і оздоровчих таборів заохочуватимуть переможців та призерів міжнародних, всеукраїнських, обласних, районних олімпіад, спортивних змагань, а також відмінників навчання, переможців творчих конкурсів різних рівнів.

Про це зазначила Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк під час перевірки готовності відділення дитячого оздоровлення санаторного типу “Дружба” у м. Чернігові до оздоровчої кампанії 2013 року.

За її словами, найталановитіші діти зможуть оздоровиться у Міжнародному дитячому центрі “Артек” та Українському дитячому центрі “Молода гвардія”. З початку 2013 року у цих дитячих центрах відпочило 50 обдарованих дітей області.

На належній організації літнього відпочинку талановитих дітей наголошує Президент України Віктор Янукович. Глава держави ставить завдання місцевій владі започатковувати в областях роботу літніх шкіл для обдарованих дітей.

На сьогодні, у 13 регіонах України за власною ініціативою організовуються математичні та мовні літні школи.

За інформацією начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолія Заліського, цього літа на базі обласного ліцею для обдарованої молоді буде організовано літню школу для талановитих дітей Чернігівщини, де вони зможуть не тільки відпочити, а й розвивати свої творчі здібності.

Змістовний та насичений відпочинок також буде забезпечено і для інших школярів. В оздоровчих закладах та літніх таборах для них проводитимуться багато конкурсів, фестивалів, інтелектуальних та спортивних змагань.

Останні новини Чернігівщини

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 10:50

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі

Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі 10:36

Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу

Пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу "ІСКА" 10:16

З 17 по 20 вересня у Чернігові проходить Чемпіонат України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.

"Велике прибирання" на Чернігівщині: Богдан Боруховський прибирав берег р. Стрижень 10:10

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський спільно із Юрієм Болоховцем та Шустом долучився до проведення Міжнародного дня чистих берегів на Чернігівщині.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєрів із червонокнижною рибою 09:58

20 вересня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Менського району викрито грубе порушення Правил рибальства.