Погода в Чернігові та Чернігівській області на четвер, 21 лютого
У четвер в Чернігівській області збережеться хмарна погода.
У Чернігові, Острі, Бобровиці, Щорсі, Семенівці, Сосниці, Борзні, Городні, Ніжині, Прилуках пройде невеликий сніг.
Вночі очікується зниження температури до -5…+1 градус, удень стовпчики термометрів піднімуться до 0…+2.
Вітер північно-східний, 1-4 м/с.
У кінці тижня прогнозується мінлива хмарність, без опадів.
Sinoptik
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.