Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 01:13:45

Чим загрожує використання мобільних телефонів?

15.02.2013   13:29Агенцiя

З більш ніж сімома мільярдами мобільних телефонів, що використовуються по всьому світу в наші дні, питання, яке до цих пір до кінця не вирішене - як шкідливі радіочастотні викиди для здоров'я людини?

Так звані спостережні дослідження, які розглянули великі групи населення в Європі, Сполучених Штатах і Новій Зеландії, не встановили остаточного зв'язку між мобільними телефонами і раком мозку.

Дослідження спиралися на дані опитування, яке був слабо науковим, в якому люди повинні були пригадати, як часто вони користувалися мобільними телефонами. Кількість людей, хворих на рак мозку у світі не збільшилася, незважаючи на різке збільшення використання мобільних телефонів. І сьогодні мобільні телефони і смартфони виділяють значно менше випромінювання, ніж десять років тому, коли проводилися більшість з цих досліджень.

Але, незважаючи на те, що клітинний і ДНК-аналіз не показали, що радіочастотні хвилі, які випромінюються мобільними телефонами, можуть стати причиною порушення, мутацій або змін, які можуть призвести до раку, дослідники як і раніше стурбовані тим, що вони можуть завдати які -то пошкодження. Дослідження Єльського університету запропонувало наявність зв'язку між розвитком плоду і використанням мобільного телефону. Навіть якщо мобільні телефони в кінцевому підсумку абсолютно нешкідливі, досі люди шукають способи, щоб приборкати питомий коефіцієнт поглинання випромінювання з усіх джерел, у тому числі телефонів.

На цьому тижні в Нью-Йорку відбудеться симпозіум, щоб обговорити «Chip Bodywell», пристрій, який, як стверджують, може зменшити кількість енергії, яку організм поглинає від мобільних телефонів. Все, що ми знаємо напевно - безумовно, має сенс стежити за використанням та зловживанням своїх стільникових телефонів і смартфонів.

http://svit24.net/zdorovie/56897-chym-zagrozhuje-vykorystannja-mobilnyh-telefoniv

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини