Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:37:56

Чим загрожує використання мобільних телефонів?

15.02.2013   13:29Агенцiя

З більш ніж сімома мільярдами мобільних телефонів, що використовуються по всьому світу в наші дні, питання, яке до цих пір до кінця не вирішене - як шкідливі радіочастотні викиди для здоров'я людини?

Так звані спостережні дослідження, які розглянули великі групи населення в Європі, Сполучених Штатах і Новій Зеландії, не встановили остаточного зв'язку між мобільними телефонами і раком мозку.

Дослідження спиралися на дані опитування, яке був слабо науковим, в якому люди повинні були пригадати, як часто вони користувалися мобільними телефонами. Кількість людей, хворих на рак мозку у світі не збільшилася, незважаючи на різке збільшення використання мобільних телефонів. І сьогодні мобільні телефони і смартфони виділяють значно менше випромінювання, ніж десять років тому, коли проводилися більшість з цих досліджень.

Але, незважаючи на те, що клітинний і ДНК-аналіз не показали, що радіочастотні хвилі, які випромінюються мобільними телефонами, можуть стати причиною порушення, мутацій або змін, які можуть призвести до раку, дослідники як і раніше стурбовані тим, що вони можуть завдати які -то пошкодження. Дослідження Єльського університету запропонувало наявність зв'язку між розвитком плоду і використанням мобільного телефону. Навіть якщо мобільні телефони в кінцевому підсумку абсолютно нешкідливі, досі люди шукають способи, щоб приборкати питомий коефіцієнт поглинання випромінювання з усіх джерел, у тому числі телефонів.

На цьому тижні в Нью-Йорку відбудеться симпозіум, щоб обговорити «Chip Bodywell», пристрій, який, як стверджують, може зменшити кількість енергії, яку організм поглинає від мобільних телефонів. Все, що ми знаємо напевно - безумовно, має сенс стежити за використанням та зловживанням своїх стільникових телефонів і смартфонів.

http://svit24.net/zdorovie/56897-chym-zagrozhuje-vykorystannja-mobilnyh-telefoniv

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ