Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 17:15:43

Застраховані особи чернігівщини та члені їх сімей вже отримують путівки Фонду

14.02.2013   10:46Агенцiя

У рамках реалізації програми Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності щодо відновлення здоров'я застрахованих осіб і членів їх сімей, з січня поточного року, розпочато санаторно - курортне та відновлювальне лікування.

Загальна кількість путівок по відділенню на I квартал - 732 (на суму 4,1 млн. грн.), у тому числі, для санаторно - курортного лікування дорослих - 652, для лікування дитини у супроводі дорослого - 70, до відділень реабілітації санаторно - курортних закладів - 10.

В наявності є путівки на курорти Трускавця - 116, Криму - 131, Закарпаття - 40, Хмільнику - 29, Прикарпаття - 39, Одеси - 52, Миргороду - 33, Приазов'я - 33 та інші. До санаторію "Остреч" (м. Мена) передбачено 109 путівок.

За профілями захворювання найбільша кількість путівок для лікування органів травлення - 224, нервової системи - 137, органів опору та руху - 125, дихання - 73, кровообігу - 84. Водночас у санаторних закладах є можливість пролікувати захворювання органів зору, обміну речовин та урологічні.

Путівки у відділення відновлювального лікування санаторно - курортних закладів розподілені: обласному кардіологічному диспансеру - 5, обласній лікарні - 4, обласній дитячій лікарні - 1.

Застрахованим особам вже видано майже 600 путівок до оздоровниць Трускавця, Миргорода, Закарпаття, Криму тощо.

Отримати санаторно - курортне лікування можуть застраховані особи (наймані працівники), а саме: фізичні особи, які працюють за трудовим договором (контрактом) на підприємстві, в установі, організації незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, або у фізичної особи за умови сплати страхових внесків власником або уповноваженим ним органом, а також добровільно застраховані особи, які сплачують єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у тому числі з тимчасової втрати працездатності.

Для отримання путівки застрахованій особі треба звернутися у комісію із соціального страхування свого підприємства, установи, організації (уповноваженого)  із заявою і медичною довідкою форми 070/о, яку має видати лікарсько консультаційна комісія лікувального закладу.
Заявка страхувальника про виділення путівок, яка подається до міжрайонних, Чернігівської міської виконавчих дирекцій обласного відділення Фонду (за місцем його реєстрації), формується на підставі заяв застрахованих осіб за наявності медичних показань.

Путівки видаються за основним місцем роботи застрахованої особи в період відпустки з частковою оплатою їх вартості. Сьогодні часткова оплата застрахованої особи за отриману путівку становить: у двомісний номер - 20% її вартості; для лікування дитини в супроводі дорослого - в розмірі 15% її вартості; для лікування двох дітей в супроводі дорослого - в розмірі 10% її вартості.

Додаткову інформацію щодо санаторно-курортного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей можна отримати в міжрайонних, Чернігівській міській виконавчих дирекціях.

                  
Прес - служба виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду

 

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.