Олександр Ломако виступив перед депутатами Київради з проханням фінансово підтримати роботи з розбудови фортифікаційних споруд довкола Чернігова
В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако сьогодні, 16 травня, взяв участь у ІII сесії Київської міської ради ІХ скликання, під час якої звернувся до депутатського корпусу стосовно підтримки нашого міста у частині зміцнення довкола нього існуючих фортифікаційних споруд та будівництва нових.
Враховуючи, що наше місто захищає країну та столицю з північного напрямку, від його обороноздатності залежить і безпека Києва. Фінансові можливості бюджету нашої міської громади обмежені, у зв'язку із вилученням військового ПДФО та необхідністю продовжувати відбудову Чернігова. Тому, для зміцнення військових інженерно-технічних споруд необхідно заручитися зовнішньою підтримкою.
– Сьогодні, враховуючи тривожну ситуацію по всій лінії фронту, зокрема, на Харківщині, та звернення до нас військового керівництва, необхідно продовжити зміцнення існуючих та будівництво нових оборонних споруд. Враховуючи, що від міцної фортифікації залежить захист не тільки Чернігова, а й Києва, звертаємось до громади столиці підтримати ці роботи на умовах співфінансування. Дякую меру столиці Віталію Кличку за розуміння важливості цього питання та підтримку Чернігова!, – сказав під час свого виступу у Київраді в.о. очільника нашого міста.
Київський міський голова Віталій Кличко дав відповідне доручення – опрацювати звернення Чернігівської міської ради та знайти можливість допомогти, адже від цього напряму залежить захист столиці з північного напрямку.
– Даю завдання профільному заступнику опрацювати це питання. Враховуючи, що фортифікаційні споруди це вкрай важливо. На жаль, ми бачимо, що втрачаємо території там, де вони своєчасно не були збудовані. На півночі місто Київ захищає місто Чернігів. Дякуючи незламності чернігівців, ворог на початковому етапі війни не зміг прорватися до Києва. Переконаний, це питання опрацюємо і зможемо допомогти не тільки чернігівцям, а й зробити наше місто більш міцним, – сказав міський голова Києва Віталій Кличко.
Олександр Ломако принагідно подякував Київській міській раді та громаді столиці за підтримку нашого міста. Зокрема, в 2022 році ми отримали від них 100 млн грн на відбудову критичної інфраструктури та житла.
Виступ в.о. міського голови Чернігова на засіданні сесії Київської міської ради
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.