Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:16:55

Презентація збірки “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”

24.12.2012   17:27Агенцiя

24 грудня у прес-клубі “Чиста політика” відбулося представлення інформаційного збірника “Вибори на Чернігівщині 2012: результати моніторингу”.

Це видання підготовлене Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” в рамках виконання проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Як повідомив голова ЧОЦ “Ініціатива” Павло Пущенко, протягом червня – листопада 2012 року в Чернігівській області Чернігівською громадською організацією “Освітній центр “Ініціатива” був реалізований проект “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”.

Проект був спрямований на запровадження незалежного громадського моніторингу за виборчим процесом на Чернігівщині та донесенням інформації про результати моніторингу до широких верств громадськості.

Впродовж реалізації проекту в кожному з 6 виборчих округів за виборчим процесом спостерігали довготермінові спостерігачі ЧОЦ “Ініціатива”.

А в день виборів 28 жовтня 2012 року по всій області було задіяно 100 короткотермінових спостерігачів та 10 мобільних груп, що здійснювали спостереження на виборчих дільницях за процесом голосування та підрахунку голосів.

Логічним підсумком проекту було видання збірника матеріалів за результатами моніторингу. До брошури увійшли узагальнюючі матеріали про особливості виборчого процесу в Чернігівській області та в окремих округах, результати моніторингу місцевих ЗМІ на виборчу тематику, громадські висновки та рекомендації.

Наклад видання 260 примірників, що буде поширене по бібліотекам області та надане всім зацікавленим.

ЧОЦ "Ініціатива"

 

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.