Новий сервіс для платників – реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою, -
така тема прес-конференції, яку провели у податковій службі Чернігівської області.
З 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.
“Дані норми не вводять додаткових зобов’язань, а лише змінюють старий порядок надання звітності”, – повідомив начальник управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Євгеній Шульга. – Звітувати з нового року підприємці будуть не на паперових носіях до 15 числа кожного місяця, як зараз, а в електронному вигляді – через Інтернет. Мета нововведення – створення комфортніших умов ведення бізнесу.
По-перше, передавання інформації у електронному вигляді до органів ДПС надасть можливість платникам податків зекономити час. По-друге, це зменшить витрати на утримання касової техніки, адже відтепер не буде необхідності друкувати паперову контрольну стрічку та зберігати її протягом 3-х років. По-третє, використання електронної контрольної стрічки значного скоротить кількість перевірок, – наголосив завідувач сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Ігор Єсипенко.
Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.
За словами податківця, перехідний період для впровадження РРО з використанням електронної контрольної стрічки триватиме півроку. А з 1 липня 2013 року настає відповідальність – за неподання звітності з РРО в електронному вигляді застосовуватиметься фінансова санкція у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Для роз’яснення деталей переходу на нову форму електронної звітності фахівці податкової служби області розробили брошуру, яка поширюється через центри обслуговування платників податків. А детальнішу інформацію з цього питання можна почерпнути на офіційних сайтах ДПСУ, НБУ або зателефонувати до ДПС у Чернігівській області за номером: 652-955.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.
У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12
Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.