Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 16:59:44

Новий сервіс для платників – реєстратори розрахункових операцій з електронною контрольною стрічкою, -

24.12.2012   11:24

така тема прес-конференції, яку провели у податковій службі Чернігівської області.

З 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

“Дані норми не вводять додаткових зобов’язань, а лише змінюють старий порядок надання звітності”, – повідомив начальник управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Євгеній Шульга. – Звітувати з нового року підприємці будуть не на паперових носіях до 15 числа кожного місяця, як зараз, а в електронному вигляді – через Інтернет. Мета нововведення – створення комфортніших умов ведення бізнесу.

По-перше, передавання інформації у електронному вигляді до органів ДПС надасть можливість платникам податків зекономити час. По-друге, це зменшить витрати на утримання касової техніки, адже відтепер не буде необхідності друкувати паперову контрольну стрічку та зберігати її протягом 3-х років. По-третє, використання електронної контрольної стрічки значного скоротить кількість перевірок, – наголосив завідувач сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПС у Чернігівській області Ігор Єсипенко.

Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.

За словами податківця, перехідний період для впровадження РРО з використанням електронної контрольної стрічки триватиме півроку. А з 1 липня 2013 року настає відповідальність – за неподання звітності з РРО в електронному вигляді застосовуватиметься фінансова санкція у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Для роз’яснення деталей переходу на нову форму електронної звітності фахівці податкової служби області розробили брошуру, яка поширюється через центри обслуговування платників податків. А детальнішу інформацію з цього питання можна почерпнути на офіційних сайтах ДПСУ, НБУ або зателефонувати до ДПС у Чернігівській області за номером: 652-955.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.