Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 23:57:20

У грудні на Чернігівщині вже вп’яте відбудеться обласний конкурс “Благодійник року” імені меценатів Тарновських

15.11.2011   14:22Агенцiя

У наш час благодійництво і меценатство стає в Україні особливо актуальним. Яскравим прикладом розв’язання суспільних проблем на Чернігівщині може служити меценатська та благодійницька діяльність родини Тарновських, яка була відома насамперед своєю меценатською та доброчинною діяльністю і заслуговує на глибоку повагу нащадків, гідне увічнення та їхнє наслідування.

Благодійник року

Благодійник року

З метою вирішення суспільних проблем, поширення знань та позитивного досвіду доброчинності на Чернігівщині, заохочення благодійництва її жителів і комерційних структур Чернігівською обласною державною адміністрацією за сприяння Чернігівської обласної ради щорічно проводиться конкурс “Благодійник року” імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться в кожній номінації окремо і проходить щорічно з 15 жовтня по 1 грудня. У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області.

Претендентів на участь у конкурсі, за їх згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, що отримали благодійну допомогу та самі благодійники. Для участі в конкурсі організації або особи, які висувають претендентів, мають заповнити заявку встановленого зразка.

Переможці визначаються Оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається в Україні щорічно в другу неділю грудня. Переможці конкурсу нагороджуються у шести номінаціях:
1. Благодійник року – всеукраїнська бізнес-структура.
2. Благодійник року – регіональна бізнес-структура.
3. Благодійник року – неприбуткова організація.
4. Благодійник року – приватна особа (ця номінація передбачає нагородження трьох лауреатів).
5. Благодійник року – благодійник-початківець.
6. Благодійник року – представник малого бізнесу.

Переможцям конкурсу за кожне призове місце вручаються дипломи з написом “„Благодійник року“імені меценатів Тарновських”, відзнаки облдержадміністрації та обласної ради. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається під час церемонії вручення нагород.

Заповнена заявка на участь у конкурсі та додані матеріали з позначкою “Благодійник року” імені меценатів Тарновських надсилаються на адресу Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (просп. Миру, буд. 21а, м. Чернігів, 14000) до 21 листопада 2011 року. За довідками звертатися до Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації за телефонами: (0462) 67-58-77, 67-57-97, 67-58-91.

Інформація про умови конкурсу та зразок заяви для участі розміщені на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації у розділі “Пріоритети”

За інформацією Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.