Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 14:56:28

Проект порядку денного одинадцятої сесії обласної ради погоджено

18.12.2012   08:05

17 грудня голова обласної ради Анатолій Мельник провів засідання президії обласної ради, у ході якого було погоджено проект порядку денного одинадцятої сесії обласної ради. Цього ж дня відбулися засідання постійних комісій, на яких окрім порядку денного чергового пленарного засідання, були розглянуті питання, передбачені планом роботи обласної ради на поточний рік.

Першим на засіданні президії було розглянуто питання про звіт голови обласної державної адміністрації, яке внесено відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та плану роботи обласної ради на 2012 рік.

Далі було погоджено включити до порядку денного сесії питання “Про звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2012 року”, а також “Про обласну Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки”, проект якої розроблено головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Також на черговому пленарному засіданні народні обранці планують розглянути проект рішення “Про обласну Програму паспортизації об’єктів культурної спадщини містобудування та архітектури, садово-паркового мистецтва Чернігівської області на 2013-2020 роки”. Програма розроблена на підставі Закону України “Про охорону культурної спадщини” і спрямована на забезпечення об’єктів культурної спадщини обліковою документацією.

На одинадцяту сесію будуть внесені й інші галузеві Програми. В їх числі, обласна цільова Програма розвитку туризму в Чернігівській області на 2013-2020 роки”. Реалізація її сприятиме створенню належних умов для розвитку туристичної сфери та суміжних галузей економіки; стимулюванню в’їзного та внутрішнього туризму, просуванню національного туристичного продукту; збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів і, відповідно, – зростанню добробуту та зайнятості населення; підвищенню туристичного іміджу Чернігівської області тощо. Будуть також обговорені проекти рішень “Про затвердження обласної Програми забезпечення пожежної безпеки на території Чернігівської області на 2013 – 2015 роки” та “Про Програму розвитку рибного господарства Чернігівської області на 2013-2016 роки”.

Члени президії погодили регуляторний акт “Про затвердження Порядку надання Чернігівською обласною радою у користування мисливських угідь та припинення права користування ними” та два питання щодо надання у користування мисливських угідь: “Про надання у користування мисливських угідь державному підприємству “Семенівське лісове господарство” і “Про надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю “Олександрівське мисливське господарство”.

Наступним було розглянуто блок питань щодо управління комунальною власністю. При їх обговоренні, зокрема, за пропозицією депутатів було знято з розгляду чергової сесії обласної ради проект рішення “Про створення обласного комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа зі спортивної боротьби” Чернігівської обласної ради”.

На черговому пленарному засіданні також планується розглянути питання “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань бюджету та фінансів” та “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики”. Дані проекти рішень передбачають реєстрацію двох нових депутатів обласної ради – Іванової Ольги Олексіївни (СПУ) та Куліча Валерія Петровича (політична партія “Сильна Україна”) замість тих, які достроково припинили повноваження у зв’язку з обранням їх народними депутатами України – Рудьковського Миколи Миколайовича та Атрошенка Владислава Анатолійовича.

До проекту порядку денного одинадцятої сесії обласної ради депутати також включили питання:

– “Про внесення змін до регіональної Програми комплексного розвитку лісового господарства в Чернігівській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії обласної ради від 30 вересня 2011 року”;

– “Про хід виконання Програми використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки”;

– “Про хід виконання рішення обласної ради від 10 липня 2007 року “Про стан пожежної та техногенної безпеки території військової частини А-1479 Міністерства оборони України, розташованої на території Ічнянського району Чернігівської області” та звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо розвитку військового містечка Дружба”;

– “Про погодження спеціального дозволу на видобування кварцових пісків Північно-Західної ділянки Папернянського родовища, розташованої у Ріпкинському районі ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків”;

– “Про реорганізацію комунального підприємства “Планувальник” Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради”;

– “Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії комунального підприємства “Регіональний консалтинговий центр” Чернігівської обласної ради”;

– “Про зняття з обліку селища Козин Білошапківської сільської ради Прилуцького району”;

– “Про план роботи обласної ради на 2013 рік”;

– “Про Програму економічного і соціального розвитку області на 2013 рік”;

– “Про реорганізацію Борзнянської та Черешенської загальноосвітніх шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів Чернігівської обласної ради шляхом їх перетворення у комунальні заклади – спеціалізовані школи-інтернати І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” та інші питання.

На черговій сесії також будуть розглянуті депутатські запити та відповіді про результати розгляду протокольних доручень і депутатських запитів, внесених на минулій десятій сесії обласної ради.

Після закінчення роботи президії відбулися засідання фракцій та постійних комісій, на яких у ході обговорення питань порядку денного одинадцятої сесії, були прийняті відповідні рекомендації, пропозиції та зауваження.

Останні новини Чернігівщини

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння

Водій, авто якого потрапило в ДТП, був з ознаками алкогольного сп’яніння 14:28

Опівночі на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Космонавтів сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль врізався в електроопору.

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу

Козелецький район: триває ліквідація масштабної пожежі лісу 14:13

8 квітня о 13:20 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності та настилу в лісі біля с. Сорокошичі Козелецького району.

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини

Андрій Прокопенко: До боротьби з поширенням коронавірусу долучається все більше мешканців Чернігівщини 13:25

Працівники державних установ та медичних закладів, підприємці, волонтери, громадські активісти, звичайні люди, які розуміють, як важливо згуртуватися в цей непростий момент, долучаються до протидії поширенню коронавірусу.

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.