Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 00:33:52

Проект порядку денного одинадцятої сесії обласної ради погоджено

18.12.2012   08:05

17 грудня голова обласної ради Анатолій Мельник провів засідання президії обласної ради, у ході якого було погоджено проект порядку денного одинадцятої сесії обласної ради. Цього ж дня відбулися засідання постійних комісій, на яких окрім порядку денного чергового пленарного засідання, були розглянуті питання, передбачені планом роботи обласної ради на поточний рік.

Першим на засіданні президії було розглянуто питання про звіт голови обласної державної адміністрації, яке внесено відповідно до пункту 28 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та плану роботи обласної ради на 2012 рік.

Далі було погоджено включити до порядку денного сесії питання “Про звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2012 року”, а також “Про обласну Програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки”, проект якої розроблено головним управлінням економіки облдержадміністрації.

Також на черговому пленарному засіданні народні обранці планують розглянути проект рішення “Про обласну Програму паспортизації об’єктів культурної спадщини містобудування та архітектури, садово-паркового мистецтва Чернігівської області на 2013-2020 роки”. Програма розроблена на підставі Закону України “Про охорону культурної спадщини” і спрямована на забезпечення об’єктів культурної спадщини обліковою документацією.

На одинадцяту сесію будуть внесені й інші галузеві Програми. В їх числі, обласна цільова Програма розвитку туризму в Чернігівській області на 2013-2020 роки”. Реалізація її сприятиме створенню належних умов для розвитку туристичної сфери та суміжних галузей економіки; стимулюванню в’їзного та внутрішнього туризму, просуванню національного туристичного продукту; збільшенню надходжень до бюджетів усіх рівнів і, відповідно, – зростанню добробуту та зайнятості населення; підвищенню туристичного іміджу Чернігівської області тощо. Будуть також обговорені проекти рішень “Про затвердження обласної Програми забезпечення пожежної безпеки на території Чернігівської області на 2013 – 2015 роки” та “Про Програму розвитку рибного господарства Чернігівської області на 2013-2016 роки”.

Члени президії погодили регуляторний акт “Про затвердження Порядку надання Чернігівською обласною радою у користування мисливських угідь та припинення права користування ними” та два питання щодо надання у користування мисливських угідь: “Про надання у користування мисливських угідь державному підприємству “Семенівське лісове господарство” і “Про надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю “Олександрівське мисливське господарство”.

Наступним було розглянуто блок питань щодо управління комунальною власністю. При їх обговоренні, зокрема, за пропозицією депутатів було знято з розгляду чергової сесії обласної ради проект рішення “Про створення обласного комунального позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа зі спортивної боротьби” Чернігівської обласної ради”.

На черговому пленарному засіданні також планується розглянути питання “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань бюджету та фінансів” та “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань законності, правопорядку, регламенту та депутатської етики”. Дані проекти рішень передбачають реєстрацію двох нових депутатів обласної ради – Іванової Ольги Олексіївни (СПУ) та Куліча Валерія Петровича (політична партія “Сильна Україна”) замість тих, які достроково припинили повноваження у зв’язку з обранням їх народними депутатами України – Рудьковського Миколи Миколайовича та Атрошенка Владислава Анатолійовича.

До проекту порядку денного одинадцятої сесії обласної ради депутати також включили питання:

– “Про внесення змін до регіональної Програми комплексного розвитку лісового господарства в Чернігівській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії обласної ради від 30 вересня 2011 року”;

– “Про хід виконання Програми використання та охорони земель Чернігівської області на 2011-2020 роки”;

– “Про хід виконання рішення обласної ради від 10 липня 2007 року “Про стан пожежної та техногенної безпеки території військової частини А-1479 Міністерства оборони України, розташованої на території Ічнянського району Чернігівської області” та звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства оборони України щодо розвитку військового містечка Дружба”;

– “Про погодження спеціального дозволу на видобування кварцових пісків Північно-Західної ділянки Папернянського родовища, розташованої у Ріпкинському районі ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків”;

– “Про реорганізацію комунального підприємства “Планувальник” Чернігівської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради”;

– “Про затвердження нового складу ліквідаційної комісії комунального підприємства “Регіональний консалтинговий центр” Чернігівської обласної ради”;

– “Про зняття з обліку селища Козин Білошапківської сільської ради Прилуцького району”;

– “Про план роботи обласної ради на 2013 рік”;

– “Про Програму економічного і соціального розвитку області на 2013 рік”;

– “Про реорганізацію Борзнянської та Черешенської загальноосвітніх шкіл-інтернатів І-ІІІ ступенів Чернігівської обласної ради шляхом їх перетворення у комунальні заклади – спеціалізовані школи-інтернати І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів” та інші питання.

На черговій сесії також будуть розглянуті депутатські запити та відповіді про результати розгляду протокольних доручень і депутатських запитів, внесених на минулій десятій сесії обласної ради.

Після закінчення роботи президії відбулися засідання фракцій та постійних комісій, на яких у ході обговорення питань порядку денного одинадцятої сесії, були прийняті відповідні рекомендації, пропозиції та зауваження.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.