Заступник голови облдержадміністрації запевнив підприємців, що питання з якими вони звернулися будуть найближчим часом обов'язково розглянуті
У вівторок підприємці в Чернігові розгорнули широкомасштабну акцію із застосуванням транспортних засобів перевізників, яких зібралося декілька десятків.
Сьогодні в Чернігові проходила акція у рамках "Маршу порожніх гаманців" - "Поверни гроші автоперевізникові". Сам марш розпочався у Києві 13 жовтня. Серед вимог учасників розгляд проекту Трудового кодексу, проти якого виступають підприємці. Крім того, свої вимоги вносять і регіональні підприємці. Однією з вимог підприємців є зменшення єдиного соціального внеску у 2 рази. Серед інших вимог - відміна дії Податкового кодексу і створення робочих груп для доопрацювання закону, а також відміна пенсійної реформи.
Поки перевізники пікетували на площах, їх представники заходили в середину приміщень влади і колядували. Так, наприклад, в Чернігівській райдержадміністрації вони змогли назбирати більше 70 гривень і кілька цукерок.
У будинку обласної держадміністрації з представниками пікетувальників зустрівся заступник голови ОДА - керівник апарату Микола Іванович Стрілець.
Підприємці скаржилися на надто забюрократизований підхід деяких чиновників, що з державного бюджету не надходить компенсації за перевезення пільговиків.
Микола Іванович записав всі вимоги пікетувальників. Він запевнив підприємців, що всі питання які стосуються компетенції ОДА будуть розглянуті і за можливістю виконані.
Заступник губернатора домовився з підприємцями, що до кінця тижня буде заплановано фахової наради, до участі в якій будуть запрошені представники акції протесту.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.