Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 01:35:39

14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

15.12.2012   09:23

В цей день в облдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимир Хоменка, голови обласної ради Анатолія Мельника та Чернігівського міського голови Олександра Соколова з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представниками громадських чорнобильських організацій.

Як зауважив у своєму виступі голова облдержадміністрації Володимир Хоменко, Чернігівщина – чи не найбільше постраждала від чорнобильського лиха, бо майже вся її територія у різній мірі зазнала радіоактивного забруднення, а в зону радіаційного впливу потрапило близько 650 тисяч жителів області, 244 населених пункти.

В області проживає більше 86 тисяч постраждалих громадян, серед яких 16,2 тисячі дітей, 10,6 тисячі учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, 4,8 тисячі інвалідів внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Майже 14 тисяч посланців Чернігівщини виконували роботи безпосередньо у 30-кілометровій зоні.

Сьогодні важливим напрямом роботи обласної держадміністрації вважаємо вирішення питань соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшення обсягів фінансування на реалізацію програм з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», - підкреслив Володимир Хоменко.

Звертаючись до присутніх, Анатолій Мельник зазначив, що найбільше Чорнобильська біда овіяла полином наш Придеснянський  край. Двісті з лишком   населених пунктів  області потрапили у зону радіоактивного забруднення.

- Проте вражених невидимим ворогом міст і сіл було б значно більше, якби у бій із ним  не вступили тисячі  ліквідаторів катастрофи, багатьох із яких вже немає поруч з нами.

Це саме вони  ціною власного  здоров’я і  життя приборкали Вселенську атомну стихію ХХ століття…

Депутатський корпус обласної ради знає і розуміє чорнобильські проблеми   і робитиме  все  залежне для  їх  вирішення.

Ми віримо, що відійдуть у минуле соціальні і економічні негаразди, породжені тією страшною аварією.

Проте залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про тих, хто захистив Україну і світ від радіаційної біди, - наголосив голова обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини