Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 12:48:30

Підсумки роботи Громадської ради при облдержадміністрації

13.12.2012   17:00Агенцiя

12 грудня в облдержадміністрації відбулось підсумкове засідання чинного складу Громадської ради при облдержадміністрації.

У роботі Громадської ради взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

У вступному слові голова Громадської ради Світлана Пасталиця розповіла присутнім про основні напрями роботи Громадської ради упродовж 2011-2012 років, зокрема щодо проведення цілої низки заходів щодо обговорення важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань. Одним з результатів роботи Громадської ради стала участь у розробці обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”.

Також С. Пасталиця звернула увагу на нові форми роботи, запропоновані та успішно реалізовані Громадською радою при проведенні консультацій з громадськістю щодо проектів обласних цільових програм та проектів нормативних документів. Члени Громадської ради протягом 2011-2012 років стали активними учасниками реалізації в області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Обласна виконавча влада розглядає Громадську раду як ефективного партнера у вирішенні важливих для області питань та реально діючий механізм врахування громадської думки та залучення громадян до участі в управлінні державними справами.

У складі Громадської ради працювало 10 профільних комітетів, голови яких також звітували на підсумковому засіданні про зроблену за 2 роки роботу.

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван представив на засіданні Громадської ради проект звіту щодо виконання у 2012 році обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”. Найбільш дієвим прикладом виконання Програми став конкурс проектів для громадських організацій, на виконання яких надавалась підтримка з обласного бюджету. Всього у даний час реалізується 10 проектів від 9-ти громадських організацій на загальну суму майже 50,0 тис. грн.

Звіт за підсумками виконання одного з етапів проекту “Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія” представив Олександр Назаренко, керівник громадської організації “Асоціація регіональних засобів масової інформації”.

На завершення голова Громадської ради облдержадміністрації Світлана Пасталиця подякувала всім членам Громадської ради за ефективну роботу та активну громадянську позицію.


За інформацією Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.