Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:29:53

Підсумки роботи Громадської ради при облдержадміністрації

13.12.2012   17:00Агенцiя

12 грудня в облдержадміністрації відбулось підсумкове засідання чинного складу Громадської ради при облдержадміністрації.

У роботі Громадської ради взяв участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

У вступному слові голова Громадської ради Світлана Пасталиця розповіла присутнім про основні напрями роботи Громадської ради упродовж 2011-2012 років, зокрема щодо проведення цілої низки заходів щодо обговорення важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань. Одним з результатів роботи Громадської ради стала участь у розробці обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”.

Також С. Пасталиця звернула увагу на нові форми роботи, запропоновані та успішно реалізовані Громадською радою при проведенні консультацій з громадськістю щодо проектів обласних цільових програм та проектів нормативних документів. Члени Громадської ради протягом 2011-2012 років стали активними учасниками реалізації в області державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства. Обласна виконавча влада розглядає Громадську раду як ефективного партнера у вирішенні важливих для області питань та реально діючий механізм врахування громадської думки та залучення громадян до участі в управлінні державними справами.

У складі Громадської ради працювало 10 профільних комітетів, голови яких також звітували на підсумковому засіданні про зроблену за 2 роки роботу.

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван представив на засіданні Громадської ради проект звіту щодо виконання у 2012 році обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”. Найбільш дієвим прикладом виконання Програми став конкурс проектів для громадських організацій, на виконання яких надавалась підтримка з обласного бюджету. Всього у даний час реалізується 10 проектів від 9-ти громадських організацій на загальну суму майже 50,0 тис. грн.

Звіт за підсумками виконання одного з етапів проекту “Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія” представив Олександр Назаренко, керівник громадської організації “Асоціація регіональних засобів масової інформації”.

На завершення голова Громадської ради облдержадміністрації Світлана Пасталиця подякувала всім членам Громадської ради за ефективну роботу та активну громадянську позицію.


За інформацією Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини