Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 06:51:00

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

12.12.2012   14:47Агенцiя

11 грудня з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації у конференц-залі будинку засідань обласної ради відбувся круглий стіл «Створення регіонального ландшафтного парку „Ялівщина”».

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

Влада та громадськість домовились спільно вирішувати подальшу долю Ялівщини

Провела засідання голова Громадської ради при облдержадміністрації Світлана Пасталиця.

В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, громадських організацій та ЗМІ.

Виступаючі — керівник робочої групи Громадської ради при облдержадміністрації по організації та проведенню громадської експертизи проекту Чернігівської міської ради «Детальний план території. Функціонально - планувальна організація лісопарку Ялівщина» Наталія Проскуріна, начальник обласної інспекції з охорони пам’яток археології та монументального мистецтва головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Мултанен, голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Костянтин Ягодовський, член Громадської ради Тамара Петрова були одностайні щодо доцільності та нагальності створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».

Дискусію викликало питання визначення меж регіонального ландшафтного парку.

Депутат обласної ради Арсен Дідур акцентував увагу на необхідності створення регіонального ландшафтного парку та основних етапах підготовки і прийняття відповідного рішення обласної ради. Адже на виконання рішення обласної ради держане управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області має до 1 травня 2013 року забезпечити розробку проекту створення ландшафтного парку «Ялівщина» в м. Чернігові.

Учасники кругового столу прийняли відповідну резолюцію. У ній, зокрема, йдеться про необхідність створення робочої групи з питань створення Регіонального ландшафтного парку Ялівщина у складі депутатів обласної, Чернігівської міської, Деснянської районної у місті Чернігові рад, представників органів виконавчої влади області, членів Громадської ради при облдержадміністрації, представників громадськості.

Учасники круглого столу також наголошували на недопустимості продовження політизації даного питання і використання проблеми Ялівщини для досягнення короткострокових політичних цілей.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини