Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 04:06:25

Місцеве самоврядування Чернігівщини. ДОВІДКА

07.12.2012   13:22

Традиційно 7 грудня в Україні відмічають своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування.

За даними державного статистичного спостереження, на кінець 2011 року в області працювали 3,1 тис. осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", що на 0,4% менше, ніж у 2010 р. Серед них 1,6 тис. (51,8%) займали керівні посади.
 
Звертає на себе увагу той факт, що в області значних обсягів набула практика призначення жінок на посади керівників та спеціалістів. Серед  посадових осіб місцевого самоврядування кількість жінок (2,3 тис., або  74,0%) у 2,8 раза перевищувала кількість чоловіків.

Серед керівників було 63,5% жінок (у 2010 р. - 63,3%) і 36,5% чоловіків (у 2010 р. - 36,7%). Серед спеціалістів частка чоловіків складала лише 14,7%, решта (85,3%) - жінки (у 2010 р. - 14,8% та 85,2% відповідно).

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини