У день Гідності і Свободи посмертні державні нагороди загиблих Героїв передано їхнім родинам
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено 19 бійців Чернігівщини. На жаль, посмертно.
Державні нагороди родинам Героїв передали начальник ОВА В’ячеслав Чаус та командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк.
«До цього не можна звикнути. І не варто цього робити. Хоч такі зібрання вже стали регулярними. Слова подяки, які дуже боляче промовляти. І ще складніше робити це, дивлячись в очі тим, хто найглибше розуміє поняття «Гідність та Свобода». Бо ваші батьки, чоловіки, сини і є його уособленням», - зауважив начальник ОВА.
Командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк наголосив, що спільним завданням громадськості є робота над увічненням пам’яті наших Героїв. Адже поки їх імена на устах, доти вони житимуть.
«Скоріше б настав той день, коли не треба доповідати про втрати…»
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено посмертно:
Сергія АЛЄКСАНДРОВА, старшого лейтенанта;
Володимира АНДРІЙЧЕНКА, молодшого лейтенанта;
Олександра БОБРУШКА, солдата;
Дмитра БОЙПРАВА, лейтенанта;
Романа ВІТЧЕНКА, солдата;
Олександра КОВТУНА, солдата;
Віталія КРАВЧЕНКА, головного сержанта;
Віктора ЛОЗУ, старшого лейтенанта;
Ігоря МОРОЗА, старшого лейтенанта;
Ігоря ПОЛІЩУКА, майстер-сержанта;
Сергія ХРЯПУ, солдата.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено посмертно:
Андрія БЕЛЬДЯГУ, молодшого сержанта;
Юрія БІЛИКА, старшого солдата;
Олега БУРЛАКОВА, прапорщика;
Олега ВІЗИРА, солдата;
Олега ДОЖУКА, молодшого сержанта;
Руслана ПУЗИРНОГО, матроса;
Андрія СУРОВИЦЬКОГО, солдата;
Олексія ЦУКАНОВА, старшого сержанта.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47
До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36
Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.










