Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 09:17:02

Відбудова лижної бази та розвиток біатлону на Чернігівщині - головні акценти зустрічі очільника ФБУ та керівництва області

21.11.2022   10:50Агенцiя

Цієї п'ятниці, 18 листопада, з першою робочою поїздкою у якості президента Федерації біатлону України на Чернігівщину завітав Іван Крулько, де відвідав Спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву з лижного спорту, яка зазнала руйнувань під час наступу ворожих військ на обласний центр.

Під час зустрічі, участь у якій взяли перший заступник голови обласної ради, голова обласної федерації біатлону Ніна Лемеш, голова ОВА В’ячеслав Чаус, заступник голови ОВА, голова постійної комісії обласної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики Дмитро Іванов, керівництво спортивної школи, тренери, спортсмени та представники біатлонної родини Придесення.

Під час розмови обговорювали перспективи відновлення лижної бази відповідно до найвищих європейських стандартів та створення спеціальної робочої групи, яка буде займатися підготовкою до відбудови спортивного об’єкту.

Були озвучені наміри щодо розробки регіональної Програми розвитку біатлону в Чернігівській області, а також виділення коштів із бюджету на розробку проектно-кошторисної документації для відбудови СДЮШОР.

Серед позитивних напрацювань зустрічі - плани включення майна лижної бази до цілісного майнового комплексу та вирішення проблемного питання щодо передачі її в комунальну власність.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.