Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 17:22:29

У нас іншого вибору, ніж стояти за свою землю, немає. І ми відстоїмо, вкотре в історії нашого міста, — Владислав Атрошенко

21.09.2022   17:19Агенцiя

21 вересня відбулася 21-ша позачергова сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розпочав засідання виступом з нагоди Дня міста.

    "Я хочу всіх містян привітати з Днем міста.

    Ми його вперше святкуємо у військовий період. Це символічно. Це звісно не свято, це відзначення Дня міста. Але, тим не менше, місто має 1300-літню історію і коли в московських кабінетах комусь вбачається якась історія, що вона починалася і весь світ, мабуть,  починався з москви, то, очевидно, що це не так. Чернігову вже було кілька сотень років, коли москви ще не було.

    Ми можемо пізніше, після нашої Перемоги, аналізувати помилки, які ми зробили і несемо такі страшні жертви зараз, але, як би там не було, у нас іншого вибору, ніж стояти за свою землю, немає. І ми відстоїмо нашу землю, вкотре в історії нашого міста.

    Правда з нами і Господь Бог з нами. Я абсолютно щиро в цьому переконаний.

    Однозначно, Росія прорахувалися в двох факторах: в тому, що українці не будуть боронити свою землю і, що західний світ буде роз’єднаний і цей крок (війна — ред.) буде непомічений, і всі будуть безкінечно стурбовані, і жодної підтримки не буде. На сьогоднішній день, абсолютно тверезо дивлячись на ситуацію, росії треба шукати якомога швидше таке політичне рішення, щоб повиводити свої війська, зберегти життя своїх дітей і наших хлопців, ось таке рішення ще якось може призупинити той крах до якого рухається росія.

    Наша справа захищати нашу землю за таких обставин, які створила росія, а, на майбутнє, безумовно, треба після Перемоги зробити аналіз помилок.  Питань дуже багато і на ці питання свого часу треба дати відповіді.  

    І на майбутнє, очевидно, потрібно і питання внутрішньої і зовнішньої політики коригувати. Пріоритети повинні бути розвитку держави, а не розкрадання і розпаду державних інституцій. Повинні бути вимоги чіткі приходу у владу керманичів, а не з вулиці на міністерські посади, повинна бути кадрова школа, повинні укріплюватися державні інституції і, безумовно, потрібно вирулювати економічну ситуацію. Очевидно, що під час війни нам буде допомога, а далі — конкурентний світ, де всі хочуть продати товар, а не купити.  

    Окреме питання з тим, що не можна воювати за ідеали демократії назовні і топтати їх всередині країни.  З цим треба буде наводити порядок і ставити з голови на ноги.

    І, як би там не було, найтяжчі часи будуть після Перемоги. Але це вже будуть інші часи, принаймні, не будуть гинути українці, кращі з кращих.

    Я переконаний, що у Чернігова є майбутнє і воно багато в чому залежить від нас.

    З Днем міста!"

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 49 осіб з COVID-19 10:53

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 26 листопада в області зареєстровано 708 активних випадків коронавірусної хвороби.

Росіяни скинули з безпілотника вибухівку на територію Чернігівщини 10:51

Учора, 26 листопада, російські окупаційні війська продовжили свою злочинну тактику – обстрілювати прикордоння Чернігівської області.

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли?

Виділені 1,4 мільярда гривень на закупівлю мобільних котелень досі не освоїли? 10:47

Жодна енергетична система не була розрахована на таку масштабну руйнацію, до якої спричинили масовані обстріли з боку РФ.

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку

Юний волонтер Сергій Мороз з Чернігова передав для підрозділів оперативного командування «Північ» автівку 10:37

25 листопада чернігівський співак передав автівку для Збройних сил України.