Заява помічника-консультанта народного депутата Атрошенка Владислава
Зазвичай у післявиборчий період, коли настає інформаційне затишшя, ЗМІ починають вигадувати різні "сенсації", не підтверджені жодним чином. Єдина мета таких дій – підтримка власного рейтингу.
Цей рік не став виключенням, і чергова "сенсація" не змусила себе довго чекати. Так, 26 листопада декілька чернігівських сайтів розмістили матеріал про те, що переможець виборчих перегонів по виборчому округу №206 Атрошенко Владислав вступив у фракцію Партії регіонів. Ця новина розміщена з посиланням на інтернет-видання "Экономические известия".
Мені, як помічнику народного депутата України В.А.Атрошенка, з приводу вищевказаної "сенсації" відомо наступне.
До Верховної Раду України Владислав Анатолійович йшов для того, щоб:
перше - здійснити низку законодавчих змін, як того вимагають виборці і що безпосередньо записано в його програмі;
друге - збільшити бюджетне фінансування медицини, освіти, культури. А також збільшити капітальні видатки на газифікацію та ремонти доріг;
третє - поставити під жорсткий депутатський контроль роботу виконавчої влади як в 206 виборчому окрузі, так і в Чернігівській області в цілому, наблизити владу до людини і вирішити низку абсолютно конкретних питань, які залишаються поза увагою влади на місцях.
Передвиборча робота Владислава Анатолійовича у виборчому окрузі показала - значна кількість проблем не вирішується через банальну службову невідповідність чиновників на місцях. Пріоритетом для Владислава Анатолійовича являються люди та якість їхнього життя, а не політична кон'юнктура. Він готовий взяти на себе відповідальність та йти працювати у більшість всупереч цій самій політичній кон’юнктурі. Це можливо за умови узгоджених дій з виконавчою владою вже сьогодні та в подальшому.
Першим кроком спільних дій повинна стати заміна вказаних вище некомпетентних керівників на енергійних та ефективних, які зможуть наблизити владу до людини. Це є свідома політична позиція Владислава Анатолійовича, про яку, наскільки мені відомо, він поінформував ряд вищих державних посадовців. Ця позиція також відома Голові облдержадміністрації В. М. Хоменку.
Білогура Василь
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.