У Ніжина буде місто-побратим з Франції
23 червня до Ніжина завітав з робочим візитом Надзвичайний та Поважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен разом із радником з питань культури та співробітництва, заступником голови комісії Олів'є Жако
Про це повідомляє Ніжинська міська рада
Під час візиту Надзвичайний та Поважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен повідомив про партнерські стосунки між Ніжином та одним із французьких міст.
Сьогодні Ніжин потребує значних коштів для відбудови зруйнованих об’єктів.
Міський голова Олександр Кодола використовує кожну можливість, для розширення міжнародних зв’язків, які можуть допомогти місту швидко відновитися після обстрілів. Адже завданням міської влади є забезпечення життєдіяльності міста та комфортних, безпечних умов проживання її мешканців.
«Потрібно, не чекаючи закінчення війни, показати нашим мешканцям тренд відновлення міста. Необхідно працювати вже зараз!», - наголосив міський голова.
Міський голова Олександр Кодола подякував за фінансову, дипломатичну та гуманітарну допомогу, яку надає Франція Україні.
А також подякував регіону Іль-де-Франс за підтримку Чернігівської області загалом та Ніжина зокрема у відбудові та відновлення після бойових дій на території регіону.
Надзвичайний та Поважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен підкреслив, що Франція всіма силами допомагає Україні, яка стала жертвою російської агресії. Зазначив, що регіон Іль-де-Франс буде всіляко допомагати Чернігівщині та залучати різні види допомог для Ніжина та Чернігівської області в цілому. «Ми хочемо допомогти у відбудові Чернігівського регіону», - зауважив Посол.
Присутні обговорили питання щодо підписання меморандум про співпрацю з одним із міст Франції. Яке стане містом-побратимом для Ніжина.
Для поважних гостей був підготовлений відеосюжет про руйнування, які були нанесені ворогом.
Але особливо Надзвичайний та Поважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен був вражений, коли побачив ці руйнування на власні очі.
На думку Посла повномасштабне вторгнення сконсолідувало українську націю, зробило її ще згуртованішою.
Ніжинці продемонстрували козацький дух ставши на захист рідного міста.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.