росіяни зруйнували в Чернігівській області 3 700 будівель
Під час обстрілів й часткового захоплення російськими військами Чернігівської області загарбники знищили та пошкодили 3700 будівель.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус на брифінгу в медіацентрі Україна - Укрінформ.
«Внаслідок обстрілів та бомбардувань було знищено та пошкоджено 3700 будівель. Із них 3 400 - це житловий фонд. Тобто ворог прицільно бив саме по житлових будинках», - сказав Чаус.
За його словами, збитки внаслідок агресії досі остаточно не підраховано. Бо існують прямі й непрямі збитки. Останні - ще підраховуються. Це - неотримані прибутки, втрати технологій, закриття бізнесу.
«Також ворог пошкодив і дороги. Зараз комунікації й підвіз здійснюється однією дорогою, яка мала ремонтуватися в рамках програми «Велике будівництво». Тепер про капітальний ремонт не йдеться - робимо поточний. Після спаду води на річці Десна працюватимемо над відновленням мосту в Чернігові, який розбомбила російська авіація», - додав начальник ОВА.
Всього, за словами Чауса, в області було зруйновано понад 20 мостів. Вісім із них уже відновлено. Зараз відновлюють дев'ятий і десятий. Всього на завершення облаштування тимчасових об'їздів знадобиться ще 4-5 місяців.
Як повідомлялося, президент росії володимир путін 24 лютого розпочав повномасштабне вторгнення в Україну. Війська рф обстрілюють і знищують ключові об'єкти інфраструктури, житлові будинки у містах і селах.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.