Волонтерка Людмила Кравченко отримала відзнаку Головнокомандувача ЗСУ
Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
Сьогодні заступник командира 1 окремої танкової Сіверської бригади Іван Медведєв за дорученням військового командування вручив відзнаку Головнокомандувача ЗСУ Людмилі Кравченко - волонтерці, матері загиблого у 2015 році бійця 13 батальйону територіальної оборони Євгена Кравченка.
Від імені всієї бригади Іван Медведєв подякував волонтерам за організацію всебічного забезпечення захисників, патріотизм, любов до України.
Людмила з першого дня війни годувала оборонців Чернігова. Навіть коли не було світла та води – готувала вдома разом із сусідами по 550 порцій гарячої їжі щоденно.
Волонтери у свою чергу передали бригаді Державний Прапор України з написом Чернігів та словами вдячності за незламний опір та захист міста.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.