Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 07:54:22

Соколов – не сокіл

23.11.2012   11:12Агенцiя

В той час як увага громадськості прикута до парламентських виборів, чиновники на місцях продовжують ігнорувати свої обіцянки.

Так міський голова Чернігова Олександр Соколов, який, до речі, також балотувався в народні депутати, закладав в програмі економічного та соціального розвитку міста на 2012-й рік дев’ять проектів з благоустрою міста. Лише один з них був виконаний. Коротко зупинимося на кожному.

Згідно задуму міського очільника Чернігівська міська лікарня № 1 мала отримати кардіоцентр. Але розгляд питання щодо його створення призупинено, оскільки нині в області планують створити справжній госпітальний округ. Цілий рік міські чиновники проводили аналіз наявних потужностей, матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу та ліжкового фонду для майбутнього госпітального округу. Безпосередню реалізацію проекту не розпочинали.

Йдемо далі: в 2012-му році в Чернігові планували розпочати зведення критої спортивної споруди зі штучним льодом на території школи №17. Згідно з офіційною відповіддю міської влади, в грудні 2011-го року на проект було виділено 2 млн. грн. і вже через півроку зазначену суму вилучили з плану будівництва. За відсутності фінансування будівництво так і не розпочалося.

Дещо оптимістичніше просувається реалізація проекту з енергозбереження у колегіумі № 11. Завдяки партнерству міської влади з проектом Українсько-Німецького співробітництва (GIZ) було придбано будівельні матеріали, і роботи з реконструкції будівлі розпочалися. Проект планують завершити у першому півріччі 2013-го року.

Якщо в колегіумі вже розпочато роботи, то зі спортивно-оздоровчим комплексом справи просуваються важче. Наразі лише розробляється проектна документація. На стадії проекту знаходиться також відкриття осередків сімейної медицини. Про будівництво двох світлофорних об’єктів в місті чиновники, здається, взагалі забули. На наш запит прийшла офіційна відповідь, що в річному титульного списку на 2012-й рік облаштування світлофорних об’єктів не заплановано. Ну що тут скажеш?

На останок про вічну проблему – дороги. Заплановане будівництво твердого покриття автомобільних доріг (3,2 км) в Чернігові навіть не починали, а Червону площу залишили зі старою бруківкою.

Отож, за підсумками року кропіткої праці міського голови на благо міста, з дев’яти задуманих ініціатив було виконано лише одну. В поточному році Олександру Соколову все ж вдалося оздоровити школярів та дітей соціально-уразливих категорій.
Можна все зрозуміти – регіональні бюджети справді наповнюються частково. Але навіщо ж давати стільки завідомо нездійсненних обіцянок?


http://slovoidilo.ua/uk/news/152/2012-11-22/Sokolov--ne-sokol.html

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини