Олена Дмитренко: Критичної загрози немає, але ми маємо бути готові до будь–якого розв’язання ситуації
26 січня в Чернігівській облдержадміністрації зібралось чергове засідання Ради оборони області під головуванням голови ОДА В’ячеслава Чауса та голови обласної ради Олени Дмитренко.

Найголовніше питання порядку денного – організація цивільного захисту в області у зв’язку з постійною напругою на державному кордоні.
Як зазначив директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирев, повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій до населення доводиться за допомогою радіоретрансляційного вузла та по Першому каналу Українського радіо за допомогою FM–передавачів у Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Сосниці й Холмах, а також в ефірі радіостанції «Наше Радіо» для жителів Чернігова і прилеглих населених пунктів.
На території області встановлено 113 електросирен, з них централізованого запуску – 62, автономного запуску – 51. Номери телефонів усіх очільників громад та старост внесені до бази даних автоматизованого оповіщення. Сплановані заходи з евакуації населення у разі потреби, поширено детальні інструкції з дій для населення разом із переліком захисних споруд. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко акцентував, що особливо це актуально для мешканців обласного центру, в якому проживає майже третина населення області.
– Зараз ми маємо підходити до питання з холодною головою, усвідомлюючи, що ворог непередбачуваний. Маємо бути готові до будь-якого розв’язання ситуації, – акцентувала Олена Дмитренко.
Голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус наголосив на тому, що карта захисних споруд має бути актуальною, там повинні бути зазначені реальні укриття. Адже люди вже зараз вивчають цю інформацію.
Також учасники засідання детально проаналізували обстановку на кордоні у межах області та стан і готовність бригади територіальної оборони.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.