Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 19:21:49

Виконком Чернігівської міської ради погодив проект Програми підтримки громадських організацій на 2013 рік

21.11.2012   08:08

Виконавчий комітет міської ради погодив проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік.

Програма розроблена відділом звернень громадян та соціальних питань міської ради на основі пропозицій, внесених кожною громадською організацією.

За словами начальника відділу звернень та соціальних питань С. Кухаренка, Програма має на меті об'єднання зусиль органів виконавчої влади та громадських організацій для забезпечення громадської злагоди та соціального партнерства у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами, зокрема:

- на проведення благодійних акцій та культурно-масових заходів;

- на вирішення проблем часткової зайнятості;

- на збір, систематизацію та оновлення інформації про туристичну інфраструктуру м. Чернігова.

Всього з міського бюджету м. Чернігова протягом року планується надати фінансову допомогу 16 громадським організаціям на загальну суму 628 739 грн. Реалізація заходів Програми об’єднає зусилля органів місцевого самоврядування та громадських організацій у вирішенні питань соціальної підтримки громадян з особливими потребами у м. Чернігові.

Виконком доручив відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради внести проект Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression