Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 05:48:05

Чернігів-Скопьє: співпраця в галузі охорони здоров’я набирає обертів

21.11.2012   08:02

Нещодавно із Республіки Македонія повернулася делегація Чернігівських медиків на чолі з головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Валерієм Зубом

В цій балканській країні наші земляки не тільки ділилися власним досвідом, але й запозичували передові напрацювання своїх македонських колег, а також зустрілися із міністром охорони здоров’я РМ Н.Тодоровим та уклали відповідні угоди про співпрацю.

Зазначимо, що цей візит відбувся на виконання підписаного у липні 2012 року Меморандуму про співробітництво між Чернігівським обласним онкологічним диспансером та Інститутом радіотерапії та онкології Клінічного центру м. Скоп’є.

За оцінкою македонської сторони візит, в рамках якого українська делегація влаштувала низку практичних семінарів за участю понад 70 македонських лікарів, мав важливе практичне значення для місцевих фахівців. Про це засвідчують: підписаний українською та македонською сторонами Меморандум про співробітництво між Університетською клінікою гінекології та акушерства (м. Скоп’є) та Чернігівським онкодиспансером; запрошення спеціалістів останнього до участі в Міжнародній медичній конференції (м.Охрід, травень 2013 р.) в якості основних доповідачів з питань оперативного лікування онкологічних хворих гінекологічного профілю; наміри македонських медиків придбати в Україні кріохірургічні установки «Кріо-Пульс»; домовленість найближчим часом провести в Македонії презентацію українського медичного обладнання з використання автоматизованих кріогенних систем зі змінними кріоінструментами та аплікаторами.

Принагідно зазначимо, що у складі Чернігівської делегації у Македонії разом із головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, кандидатом медичних наук і магістром державного управління, завідувачем поліклінічним відділенням обласного онкодиспансеру Валерієм Зубом також перебували головний лікар Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, заслужений лікар України Володимир Зотов та депутат обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров'я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, кандидат медичних наук, лікар-онкогінеколог, директор приватної клініки «Сіммед» Юрій Шень.  Члени делегації з міста на Десні висловлюють щиру вдячність за сприяння в їхній роботі першому секретарю з економічних питань Посольства України в Республіці Македонія, депутатауЧернігівської обласної ради попередніх скликань Валерію Кокотю.

 
Довідково: Перші напрацювання до тісної співпраці з цією молодою Балканською країною здійснив ще у 1996 р. тодішній представник Президента України в Чернігівській області, а нині заступник голови обласної ради, Валентин Мельничук, який підписав Угоду про взаємне економічне та торговельне співробітництво між Республікою Македонія (Собраніє м.Скоп’є) і Чернігівською областю.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини