У Чернігові назвали імена переможниць міського конкурсу "Жінка року-2021"
У Чернігові 16 грудня у Міському Палаці культури ім.В.Радченка привітали лауреаток конкурсу "Жінка року-2021". Цей міський конкурс проводиться у нашому місті вже 24 роки поспіль.
За всі ці роки 201 чернігівка стала лауреаткою конкурсу в різних номінаціях. Серед них лікарки, вчительки, підприємниці, олімпійські чемпіонки, фінансистки, журналістки, громадські діячки, волонтерки, ветерани Другої світової війни... Всі вони – яскраві особистості, успішні, сильні та активні, приклад для інших у професійному, громадському та особистому житті.
Нагородження завжди відбувається яскраво, у велткому залі, в присутності багатьох глядачів. Кожну з лауреаток представляють, розповідаючи про ті її справи та досягнення, які відзначаються званням Жінка року.
Так відбувалося й цього року. На церемонію нагородження привітати учасниць прийшли їх колеги, друзі, рідні та близькі. Відкрив захід та привітав жінок-переможниць секретар міської ради Олександр Ломако. Він подякував усім організаторам цього свята, зокрема, голові громадської організації «Спілка жінок Чернігова», управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, управлінню культури та туризму міської ради.
- Усі ви робите, дійсно, гарну справу. У місті вже 201 жінка стала лауреатом цього конкурсу, їх знає все місто, завдяки й вашому конкурсу. Роботою громадської організації, багаторічною діяльністю за різними напрямками ви, в першу чергу, робите все щоб жінки, які залучені до цієї справи або за цим спостерігають, почувалися більш впевнено, і що вони здатні досягти в бізнесі, кар’єрі, науці, спорті всіх поставлених цілей. Ми вітаємо жінок, поважаємо, підтримуємо. Але ж в кар’єрі та й багатьох сферах жінці треба докладати більше зусиль, щоб досягти вищих щаблів, ніж чоловіки. Своїм прикладом ви мотивуєте молодих дівчат, багато з яких ще навчаються або роблять перші кроки у своїй справі. Дійсно доводите, що жінка може досягти всього, що вона хоче і чого бажає, якщо буде працювати і прагнути цього. І сьогодні на цій сцені ми побачимо такі приклади. Вважаю, що кожна жінка – унікальна, неповторна і заслуговує такого звання, - підкреслив він.
У цьому році лауреатками конкурсу «Жінка року – 2021» стали:
- ГАЛАНІНА Тетяна Дмитрівна – фізична особа підприємець, власниця і директорка салону апаратної косметології «Центр естетики «Шоколад»;
- ГРЕБНЄВА Юлія Володимирівна – президент ГО «Дякую», депутатка Чернігівської обласної ради
- ДЕЙ Ольга Олександрівна- Голова Правління ГО «Голос батьків»;
- ЗАЇКА Ольга Михайлівна – директорка ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2»;
- ЛИТВИН Катерина Андріївна – заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради;
- НІКІТЧЕНКО Світлана Володимирівна – завідувачка Чернігівського дошкільного навчального закладу №1, центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради Чернігівської області;
- СОКОЦЬКА Оксана Володимирівна - фізична особа підприємець, засновниця туристичної агенції «Окмі тур», власниця магазину «Промінь»;
- ШИЛІНА Наталія Павлівна – завідувачка первинної медичної допомоги поліклініки комунального некомерційного підприємства Чернігівська міська лікарня №2 Чернігівської міської ради.

Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.