Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 12:50:05

«День Гідності» - команда Суспільне Чернігів включатиметься з Красної площі

20.11.2021   09:12Агенцiя

У неділю, 21 листопада, у прямому ефірі регіональних телеканалів Суспільного, зокрема UA: ЧЕРНІГІВ, вийде спецпроєкт «День Гідності», який готують команди мовника у всіх регіонах. Початок — о 16:30.

«Хочеться, щоб спеціальний ефір об’єднав наших глядачів та занурив у мандрівку спогадами учасників Євромайдану. Глядачі побачать 22 включення з головних площ, меморіалів Небесній сотні та інших місць, які назавжди увійшли в історію Революції Гідності у вашому місті. Сподіваюсь, розмаїтий досвід учасників ефіру нагадає нам всім, наскільки Революція Гідності стала важливою подією в житті кожного українця», — розповіла головна редакторка спеціального проєкту Ірина Цибух. 

Кореспонденти Суспільного включатимуться у прямий ефір з локацій, пов’язаних з Революцією Гідності: зі скверів та площ, де розгорталися події у 2013–2014 роках, місць, де стояли блок-пости, та храмів, де збирали волонтерську допомогу для учасників Майданів. Ведучим спецпроєкту в київській студії буде Олександр Єльцов, а з Майдану Незалежності в ефір вмикатиметься Світлана Стеценко. Головний режисер проєкту — Сергій Жулін. 

Команда Суспільне Чернігів включатиметься з Красної площі Чернігова.

«Прийнято вважати, що перший розгін Євромайдану стався в Києві 30 листопада, коли побили студентів. Та насправді перший випадок стався у місті Чернігові 25 листопада, коли знесли намет у сквері імені Попудренка. Про це і будемо говорити з однією з учасниць тих подій Світланою Жимолостновою. Тоді судові виконавці та працівники комунальних служб знесли і вивезли намет і технічне обладнання. Громадського активіста Станіслава Тавлуя, який на знак протесту намагався здійснити самоспалення, затримали і склали акт про адміністративне правопорушення. У неділю ми зустрінемось з учасницею тих подій на Красній площі у Чернігові, де все і відбувалося», – розповідає журналістка Суспільне Чернігів Дар`я Янушкевич.

Спецефір можна буде дивитися онлайн на сайтах регіональних телеканалів Суспільного, зокрема на сайті UA: ЧЕРНІГІВ.

джерело

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини