Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 22:38:55

Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку — В’ячеслав Чаус про посилені карантинні обмеження

19.10.2021   18:02Агенцiя

На Чернігівщині зростає кількість нових випадків Covid-19. Водночас більшає захворілих, які потребують стаціонарного лікування.

Лише минулої доби, як повідомляє Управління охорони здоров’я ОДА, до лікарень області потрапила майже сотня людей з нововиявленою коронавірусною хворобою (всього за добу нових випадків — 237).

Відтак, «червоної» зони не уникнути. Як працюватиме бізнес за таких умов — говорили сьогодні під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якого долучилися підприємці, зокрема перевізники. Адже менш ніж за два дні в Україні почнуть діяти нові правила пасажирських перевезень.

— «Червона» зона на Чернігівщині буде! Чи виживе бізнес? Так! Але за умови, якщо учасники робочого процесу матимуть повний курс вакцинації — або ПЛР-тест (72 год) — або довідку про нещодавню хворобу, що гарантує наявність антитіл (180 діб), — наголосив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус. — Поки найбільше питань щодо пасажирських перевезень. Однак, впевнений, що на практиці буде все добре, якщо усі спрацюють добросовісно.

Про обмеження для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, визначені ще наприкінці 2020 року, нагадав директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА Сергій Болдирев.

Посилені карантинні обмеження найперше відчують користувачі міжрегіональних рейсів, які з 21 жовтня повинні мати при собі документи, що підтверджуватимуть їх Covid-безпечність.

Звісно, без виняткових ситуацій не обійтися, тому з перевізниками проводитимуся додаткові наради із залученням правоохоронців та працівників Головного управління Держпродспоживслужби в області, які вже зараз готові працювати у більш посиленому режимі.

— Немає мети тиснути на бізнес. Є ціль забезпечити максимальну безпеку, — підсумував В’ячеслав Чаус.

Нагадаємо, що на Чернігівщині повністю вакциновано проти Covid-19 майже 21% населення, яке зможе нормально жити та працювати навіть під час карантинних обмежень. Тож, не зволікайте! Скористатися можливістю вакцинуватися можна в центрах масової вакцинації та пунктах щеплень.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression