Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 18:21:41

Родинам загиблих воїнів АТО/ООС міський голова вручив почесну відзнаку «Захисник України - Герой Чернігова»

13.10.2021   17:05Агенцiя

У Чернігові напередодні Дня захисників і захисниць України в сквері імені М.Попудренка відбулися урочистості за участю керівництва міста й області, депутатів, військовослужбовців, представників громадських організацій, а також родин загиблих героїв АТО/ООС.

- Шановні чернігівці! Шановні військові! Шановні представники родин загиблих! Як міський голова, від себе особисто та від імені своїх підлеглих, від імені всіх містян, щиро вітаю всіх присутніх, всіх воїнів з Днем захисників і захисниць України. Я щиро вклоняюся за той звитяжний військовий подвиг, який здійснювали та здійснюють наші воїни, добровольці для того, щоб зберегти суверенність нашої держави. Кращих із кращих синів вже забрала ця війна. Місто, як може, завжди підставляє плече родинам загиблих, підтримує морально та матеріально в повсякденних питаннях, які виникають. Я дуже вдячний родинам за спілкування і щасливий, що ми можемо хоча би частково здійснювати побажання, які висловлюються, - сказав у своєму вітальному слові до присутніх чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних стел загиблим героям Чернігівщини – учасникам АТО/ООС та Героям Небесної Сотні вшанували пам'ять усіх героїв-захисників, які віддали свої життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Від імені керівництва міста й області були покладені квіти також до пам’ятного знака «Борцям за волю і незалежність України», пам'ятного знака воїнам, полеглим за Україну, на міському кладовищі «Яцево», Братської могили воїнів, полеглих восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів.

Після виступів відбулося вручення нагород і відзнак - державних, обласних, від керівництва оперативного командування «ПІВНІЧ» Сухопутних військ ЗСУ, а також вручення дипломів і нагрудних знаків "Захисник України – Герой Чернігова" родинам дев'ятьох загиблих героїв, яким це почесне звання присвоєне цього року.



Відзнаку територіальної громади міста – «Почесне звання «Захисник України - Герой Чернігова» родинам загиблих вручив міський голова Владислав Атрошенко. Цього року рішенням Чернігівської міської ради за вагомий особистий внесок у захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України воно присвоєне (посмертно):

     ЛОБОДІ Вадиму Михайловичу, солдату.
     ЛЕБЄДЄВУ Андрію Володимировичу, солдату.
     СТАРЧЕНКУ Павлу Олександровичу, старшому солдату.
     ХАРИТОНОВУ Сергію Миколайовичу, сержанту.
     КРАВЧЕНКУ Євгену Анатолійовичу, молодшому сержанту.
     БУШНІНУ Євгену Валерійовичу, солдату.
     ЛОСЮ Роману Миколайовичу, сержанту міліції.
     ПОНОМАРЕНКУ Дмитру Олександровичу, молодшому сержанту.
     СМИРНОВУ Павлу Юрійовичу, старшому солдату.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини